Duman’dan 300 öğrenciye burs

Kırıkkale’nin sevilen iş insanlarından Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman, Kırıkkaleli gençleri yakından ilgilendiren bir müjde verdi. Duman, Kırıkkale nüfusuna kayıtlı 300 öğrenciye burs verileceğini açıkladı. 

  • Eğitim
  • 15 Eylül 2022
  • 16:36
Duman’dan 300 öğrenciye burs

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE 900 LİRA BURS
Müjdeli haberi ‘Hayalleriniz için yanınızdayız’ sloganı ile duyuran Adnan Duman, verilecek olan burstan ortaöğretim, lise, ön lisans ve lisans öğrencilerinin yararlanabileceğini belirtti. Yapılan açıklamada, ortaöğretim öğrencilerine aylık 250 lira, lise öğrencilerine aylık 500 lira, ön lisans ve lisans öğrencilerine ise 900 lira burs verileceği belirtildi. 

BAŞARILI VE İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLER ALACAK
Burs başvurularında referansların dikkate alınmayacağını belirten Duman, söz konusu bursun sadece ihtiyaç sahibi ve başarılı öğrencilere verileceğini belirtti. Ayrıca istekli ve başarılı öğrencilerin, kurulacak olan komisyon ile belirleneceği belirtildi. Başvuruların 19 Eylül’de başlayacağını söyleyen Duman, “Bursiyer adaylarımız, Podium AVM’de yer alacak başvuru noktasından hem detaylı bilgi alabilir hem de gerekli şartları sağlamaları durumunda başvuru yapabilirler” dedi. 18 yaşından küçük bursiyer adaylarının mutlaka velisi ile birlikte başvuru yapması gerektiğini belirten Adnan Duman, “Önlisans ve Lisans öğrencilerinin değerlendirilebilmesi için 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında ilk defa kayıt yaptırmış olması gerekmektedir” dedi.

Haber: Burak Çalışkan

İlginizi Çekebilir

Duman, İYİ Parti saflarına geçecek

İlginizi Çekebilir

Duman ve Çelik, İYİ Parti ailesinde 

İlginizi Çekebilir

Savunma Sanayinin vizyonunu belirleyeceğiz 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

89241

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER