Ağırtaş, tadilatı tamamlanan Yüksek İhtisas’ı ziyaret etti

Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Murat Ağırtaş, Yüksek İhtisas Hastanesinin tadilatı devam eden bölümlerini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. 

  • Sağlık
  • 06 Mart 2020
  • 10:24
Ağırtaş, tadilatı tamamlanan Yüksek İhtisas’ı ziyaret etti

TADİLATI TAMAMLANAN BÖLÜMLERİ ZİYARET ETTİ
Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Murat Ağırtaş’a ziyareti esnasında, Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Erkan Tolga Demirel, Başhekim Yardımcısı Yusuf Albayrak, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mahmut Kaybal eşlik etti. Tadilatları tamamlanarak hizmete girecek olan poliklinik kısımlarındaki lavaboları, ameliyathaneleri ve yoğun bakım ünitelerini inceleyen Ağırtaş görevli doktor, hemşire ve personellerle görüş alışverişinde bulundu.

SAĞLIK ÇALIŞANLARININ MEMNUNİYETİ SAĞLANACAK
Ağırtaş ve beraberindekiler daha sonra acil servis bölümüne geçerek, burada çalışmaları bitme aşamasına gelen müşahede kısmında incelemelerde bulundu. Özellikle acil servisin daha nitelikli sağlık hizmeti sunulmasında büyük rol oynayacağını ifade eden İl Sağlık Müdürü Murat Ağırtaş, fiziki alan düzenlemeleri ile birlikte daha modern bir acil servis yapısı oluşturmayı amaçladıklarını, bu sayede hasta ve hasta yakınları ile birlikte sağlık çalışanlarının da memnuniyetinin sağlanacağını söyledi. 

Gazetekale.com Haber Merkezi
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

44892

Ağzınız soğan koksun korkmayın!

Cipsin içerisinden fare çıktı!

Unutulmaz şarkıların sanatçısı Ertan Erşan

Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

Hafızlık Kuran Kursu’nun yüzde 90’ı tamam 

İç Anadolu’nun en kapsamlı Bilim Merkezi, Kırıkkale’de 

SIRADAKİ HABERLER