Alaaddin Güneşer

Alaaddin Güneşer

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı.

Daha önce AK Parti İl Başkanlığı görevinden dinlenmesi için alındığında bazı çevreler tarafından yalnız bırakılan ama kendisi gibi sevdalı arkadaşları ile yolunda yürüyen,davaya olan sadakatini çizgisinden taviz vermeyerek gösteren,yılan gibi kıvrılmadan dik durmasını başarabilmiş omurgalı AK Parti İl Başkanı sayın Nuh DAĞDELEN.

Bir çok ziyaretlerinde geçmişin izleri ile karşılaşmasına rağmen, nezaketi ve yumuşak ses tonu ile karşılayabilen sabır deryası.İnsan ilişkileri,diyaloglarında kullandığı vücüt dili,    giyim tarzı,tatlı tebessümü insanları yumuşatmakta,gönüllerine esenlik vermekte,kızgınlıkları  varsa bertaraf etmektedir.

Seçmenlerin isteklerinin gerçekleşmemesi,bazı isimlerin Kırıkkale’ye çok sık ziyarette bulunmaması,bazılarının mikromilliyetçilik ve akrabağcılık yapmasının faturalarının kesildiği ateşten koltukta oturması bu seçimleri AK Parti İl Başkanı sayın Nuh DAĞDELEN’nin omuzlarına yüklendiğini göstermekte.

Bir çok siyasinin yaptığı yanlışları, tek tek vatandaşlar ile bire bir temas içerisine girerek düzeltme gayretleri ve AK Partinin oylarını yükseltme çabaları,Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a olan sadakati tartışma konusu bile değil.

Bazı siyasilerin tecrübesizliği ve eksiklerini telafi,aksaklıkları düzeltme çabası,organisazyonları takip,üye kayıtlarını artırma çabaları bazı siyasilerin aksine kendi özel işlerini unutturmuş görünmekte.

Kısaca anlaşılıyor ki;bu seçimde AK Parti olarak Sayın Nuh DAĞDELEN ve diğer partiler arasında geçecek gibi görünüyor.Bu gemi yüzüyorsa DAĞDELEN’le yüzüyor.

Bu yazı toplam 2 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Alaaddin Güneşer Arşivi