Alaaddin Güneşer

Alaaddin Güneşer

Oylar Dağdelen ve Bozdemir’in

OYLAR DAĞDELEN VE BOZDEMİR’İN

24 Haziran seçimlerinin geride kaldığı,kazananın olmadığı,kaybedenin aslında Kırıkkale’nin olduğu ve zamanla seçmen tarafından idrak edilecek olan bir seçim süreçini tamamladık.

Üstün gayretlerin sergilendiği,vatandaşın gönlüne girme çabalarının maksimum seviyeye çıktığı,hasiyetlilerin,onurluların,şereflilerin saflarını net şekilde gösterdiği,uykudan,sağlıktan,zamandan ve maddeden fedakarlık edenlerin verdiği mücadele seçim sandıklarının açılması ile sonuçlandı.

 

AK Parti Listelerinde Keskinli bir aday olmamasına rağmen,kalbi buruk olsada Kırıkkale’yi gururla temsil etmiş sayın Abdullah ÖZTÜRK’ün gayretlerinin göz ardı edilmemesi,Dağdelen ve Bozdemir ailelerinin tamamının kapı kapı buröşür dağıtmaları,seçimde başarıya olan inançlarını azimle sergilemeleri bu seçimi Sayın Nuh DAĞDELEN ile Bayram Salim BOZDEMİR’in omuzlarına yüklediğini köşemizde daha önce ifade etmiştik.

Bir çok  aday adayının seçime çok katkı sunamadığı,trübünlerde maç seyreder gibi seyrettiği,temsil ettikleri grublara etki etmemeleri,AK Parti içerisinde daha önce görev yapmış insanların beklentilerine cevap alabilmek için kenarda durduğu,kazanım elde edenlerin kazanımlarını kullanmadı,hesap kitap yapanların hesaplarını tutturmak için çabalamaları, inançların,sadakatin yeniden sorgulanması gerektiğini bizlere hatırlatmakta.

İhanet içinde olup gayret gösterenleri seyredenlere sormak isterim;Kırıkkale’de Halil ÖZTÜRK MHP’den Milletvekili oldu.Kırıkkale’de güçlü bir Recep Tayyip ERDOĞAN sevgisi varken,AK Partinin arkasından iş çevirenler, Halil ÖZTÜRK’ün daha fazla Kırıkkale’ye hizmet edeceğini düşünmeleri akıl tutulması değilmidir.

Bir çok seçmen Bayram Salim BOZDEMİR’e oy vermemesine rağmen, yarın işleri olduğunda  Sayın Nuh DAĞDELEN ile Bayram Salim BOZDEMİR’in kapısını utanmadan çalmayacaklarmı.İşlerini takip ettirmek için ricacı olmayacaklarmı.

Görüş ayırt etmeden,yaşam tarzlarına bakmadan,söylevlerine takılmadan,kırgınlık ve küskünlük gütmeden yıllarca Kırıkkale’ye hizmet eden Sayın Nuh DAĞDELEN ile Bayram Salim BOZDEMİR’e hak etmedikleri şekilde hancer vuranlar,kendilerinde eksik aramak yerine, sürekli birilerinde kusur arayanlar bu sonuçlar sizin eserinizdir. Kırıkkale bunu bilmekte ve bu eksiklerinizi,seçmen tavırları ile göstermektedir.

İlla ki birilerine bir mağlubiyet faturası çıkartılacaksa ,kalbinde sevgi beslediğini dili ile söyleyenlerin, akıllarında bunu inkar ederek bedenlerine yanlış iş yaptırmalarının bedeli olarak , faturayı kendilerinin ödemesi gerektiğini bilmelidirler.

Sonuçlar nasıl çıkarsa çıksın Sayın Nuh DAĞDELEN ile Bayram Salim BOZDEMİR’in üstün gayretleri inkar edilemez,edilmemeli.

Bu seçim sonuçlarının Kırıkkale’mize hayırlar getirmesini,kazananın Kırıkkale olması,hizmeti Kırıkkale’mizin alması diliyor,yeni seçilmiş Milletvekillerimize görevlerinde başarılar diliyorum.

Bu yazı toplam 5 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Alaaddin Güneşer Arşivi