Şampiyonlar ödüllendirildi

Şampiyonlar ödüllendirildi

Kırıkkale Valisi Sayın Yunus Sezer, Okullar Arası Türkiye Halter Şampiyonası ile Büyükler Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonasında dereceye giren sporcuları makamında kabul etti.

  • Kategori : Gündem
  • 05 Şubat 2019 Salı
  • 17:24

VALİ SEZER, HALTER ŞAMPİYONALARINDA DERECEYE GİREN SPORCULARI KABUL ETTİ

TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI

Kabulde, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haluk Karahan, 75. Yıl Ortaokulu Müdürü Seyfi Yılmaz ve öğretmenlerde hazır bulundu. 17-19 Ocak 2019 tarihleri arasında Denizli ilinde yapılan “Okullar Arası Türkiye Halter Şampiyonası” ile 24-27 Ocak 2019 tarihleri arasında yine Denizli ilinde yapılan “ Büyükler Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası” nda dereceye giren sporcuları tebrik eden Vali Sezer, başarılarının devamını diledi.

GURURLU VE ONURLUYUZ

‘Okullar Arası Türkiye Halter Şampiyonası’ nda 75.Yıl Ortaokulundan Aişe Vural, Kerem Kurnaz, Nurgül Yüksel kendi kilolarında Türkiye Şampiyonu olurken Elifsu Samur ve Sinem Eroğlu ise Türkiye 3.sü olmuştu. ‘Büyükler Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası’nda ise Hakan Şükrü Kurnaz (Başaran Koleji) U15 Avrupa rekoru kırarken, Gülnur Durna (ABC Koleji) Yıldızlar Türkiye Şampiyonu, Burak Sarıkaya (17 Ağustos Lisesi) ise Türkiye 3.sü olmuştu.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.