Alaaddin Güneşer

Alaaddin Güneşer

Teşekkürler Çaykara

Kırıkkale siyasetine yeni bir ivme kazandıran,renklendiren,yön veren,fikirlerini açık yüreklilikle söyleyen,boyunduruk altına girmeyen,istemeyen,Kırıkkale için gayret gösteren ve fedarlıklarda bulunan bir topluluğun siyaset kulislerinde sıkça konuşulur olması Dostlar Meclisinin Kırıkkale için önem ve ehemmiyetini fazlası ile ortaya koymakta.

Bir çok siyasi kulislerde adından sıkça bahsettiren, bazı kesimler ve Sayın İl Genel Meclis Başkanı sayın Murat ÇAYKARA’nın” bir de başımıza Dostlar Meclisi çıktı çıkışları,”yapısal anlamda söylev ve davranış içinde bulunan bizlerin Kırıkkale halkına ne kadar faydalı işler yaptığımızı açıkca ortaya koymakta.

Teşekkürler ÇAYKARA diyoruz,ne kadar doğru bir yol izlediğimizi bizlere hatırlattınız.Bizlerin seçimden seçime değilde her an hafızalarda olduğumuzu öğrenmiş olduk.Dostlar Meclisini küçük görme eğiliminde olanlar,fedakarlıklarını unutanlar için şunu söylemek isterim,kendi koltuklarını koruma eğiliminde olanlar, varlığımız var olma sebebiniz bunu unutmayın.

Bizleri şimdi unutanlar,yok sayanlar,varlığımızdan rahatsız olanlar var ise 2019 da bizleri hatırlarına getirirse eğer,konuştukları sözleri,fiilleri bir bir kendilerine hatırlatılır ve gereğinin yapılması noktasında, tereddütsüz  bir topluluk olduğumuzu tüm Kırıkkale’ye gösteririz.

Eleştiri anlamında da olsa Dostlar Meclisi gerçeğini kabul eden siyasilere Doslar Meclisi adına tekrar teşekkür ederim.Bizleri bu tip eylem ve fiiller ile bir arada tutuyor,azmimizin güçlü kalmasına sebeb teşkil ediyorsunuz.

Çay ocaklarında eleştiri yapılarak veya siyasi günden arayışı içinde olanlar lütfen sandıklarıda hesaba katsınlar.Hesaplarını iyi yapmış olacaklar ki,haddi aşan çümleler kurabilme cüretkarlığını göstermekteler.

Unutulmamalı;son seçimlerde Dostlar Meclisi almış olduğu kadar ve yapmış olduğu büyük fedakarlık ile Kırıkkale siyasetinde bir ilki gerçeklertirmiş,AK Partiye bir Milletvekili vererek Sayın Mehmet DEMİR beyin TBMM’ne gitmesinin tek gerçeğidir.Kırıkkale siyasetine adını harflerle yazdıran bu müstesna topluluk minnetle anılmalı.

Sabır ve atalet göstermesini bilenlerin kazandığı günümüz siyaseti bizlere şunu öğretmiştir ”keser döner sap döner,gün gelir hesap döner”.

Bu yazı toplam 9 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Alaaddin Güneşer Arşivi