Yeni siyasetçiler geliyor gibi

Yeni siyasetçiler geliyor gibi

Köşe yazarı Alaaddin Güneşer'in 'Yeni siyasetçiler geliyor gibi' adlı köşe yazısı.

  • Kategori :
  • 26 Ekim 2021 Salı
  • 11:31

Ülkemizde yaşanan pandemi  kaynaklı, siyaset odaklı yaşanan sıkıntıların hayatı zorlaştırması, seçim takviminin iyiden iyi çalışmaya başladığı şu günlerde listeye giremeyecek olanların ve aday olamayacağı kesinleşen siyasilerin nemelazımcılığı siyaset hayatına yeni yüzler kazandıracak gibi görünmekte.

Siyaset düşünen insanların toplum yararına faaliyetlerini artırması, geleceğe yönelik düşünceleri sebebi ile kendini seçmenine tanıtma gayretleri içinde gayret sarf etmeleri bende böyle bir düşüncenin oluşumuna sebep oldu.

Genç MÜSİAD Kırıkkale Şube başkanlığına seçilen Mehmet İLHAN kardeşimizde bunlardan bir tanesi diye düşünüyorum. Kardeşimizi pek tanımam, hukukumuzda hiç olmadı lakin çalışmalarını yakinen  takip ettiğim gelecek vaat eden toplum yararına faaliyetler sergileyen, başkan seçilmesinden dolayı sık sık ziyaret edilen bu kardeşimiz siyasilerin faaliyetsizliğinden dolayı  oluşan etkileşim boşluğunu fazlası ile doldurmakta.

Genç, Dinamik, Enerjik, Çalışkan ve gösterdiği çaba ve gayret takdire şayan, arkadaşları ile göstermiş olduğu faaliyetlerde Kırıkkale kamu oyu tarafından yakinen takip edilen yeni Kırıkkale hizmetkarlarından olacak gibi görünmekte.

Köşe yazısının devamını okumak için tıklayın!

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.