Yapamayacağımız işin sözünü vermeyiz

Yapamayacağımız işin sözünü vermeyiz

​​​​​​​İYİ Parti-CHP-DP ortak Belediye Başkan Adayı Mahir Yılmaz, seçim çalışmaları dahilinde Çullu, Karşıyaka ve Atatürk Bulvarında seçmenlerle konuştu.

  • Kategori : Gündem
  • 14 Şubat 2019 Perşembe
  • 17:23

İYİ Parti-CHP-DP ortak Belediye Başkan Adayı Mahir Yılmaz, seçim çalışmaları dahilinde Çullu, Karşıyaka ve Atatürk Bulvarında seçmenlerle konuştu.

Yılmaz, ‘ne söyledikse arkasındayım. Biz yapamayacağımız işin sözünü vermeyiz” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

İYİ Parti-CHP-DP ortak Belediye Başkan Adayı Mahir Yılmaz, önceki gün CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, DP Parti İl Başkanı Hayati Çimen ve beraberindeki partililer ile Karşıyaka, Atatürk Bulvarı esnafları ve Çullu mahallesi seçmenlerini ziyaret etti. Vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılanan Yılmaz ve Milletvekili Önal, vatandaşlar ile tek tek kucaklaşıp tokalaştı. Çulluda kalabalık vatandaşlara seslenen Yılmaz, ‘Bugüne kadar Belediye başkanlığı haricinde başka bir yere adaylığım olmadı. Kutlu dava için yola çıktık. Kırıkkale hizmete muhtaç kalmış. Her yer her mahalle sorun yumağı. Allahın izniyle geldiğimizde hepsini çözecek, halkımızın sorunlarını gidereceğiz” dedi.

SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

‘Yıllardır Kırıkkale de yaşıyor, aynı havayı soluyor, aynı yollardan yürüyoruz. 20 yıl önce nasılsa bugünde aynı Kırıkkale. Park, bahçe, su, yol, ulaşım sıkıntıları halen devam ediyor. Kırıkkale sahipsizliğin sıkıntısını halen yaşamaya mahkûm edilmiş. Tüm Kırıkkale halkı, gönül dostlarımız beni iyi biliyor. Yapamayacağımız işin sözünü vermeyiz. O nedenle Allahın izniyle 1 Nisan’da Belediyeyi alacağız ve ilk iş olarak su parasını indireceğiz. Ulaşımda ise yaşlılarımıza ücretsiz ulaşım imkânı sağlayacağız.”

HALKIMIZDAN OY İSTİYORUZ

CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal ise, ‘sizde biliyorsunuz. 2009 da seçim kazanmış ancak seçildiği halde seçimi elinden alınmış bir adayımız var. O gün Mahir beyden belediye alınmamış olsaydı bugün Kırıkkale’de her şey değişmiş olacaktı. Sorunlar sıkıntılar kalmayacaktı. Esasen Sayın Yılmaz sadece üç partinin değil İYİ Partili, AKP’li, MHP’li, CHP’li, DP’li yani herkesin adayıdır. Aradığınızda bulabileceğiniz, samimi ve mütevazi bir adayımız var. O nedenle bu seçimde emaneten bir oy istiyoruz. Sizlerde eş ve dostlarınızdan emanet bir oy istemelisiniz. AKP’nin  üç olan milletvekilini nasıl bire indirdiyseniz adayımız Mahir Yılmaz’da başarısız olursa indirirsiniz. Sizlere sonsuz güveniyorum’ şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.