Yahşihan’da kadınlar seçim startını verdi

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’a destekler gün geçtikçe daha da büyüyor. Yaklaşık 700 kadının yer aldığı organizasyona katılan Türkyılmaz, kadınlardan tam destek sözü aldı.

  • Gündem
  • 18 Eylül 2023
  • 11:22
Yahşihan’da kadınlar seçim startını verdi

TÜRKYILMAZ’A BÜYÜK DESTEK 
Kültürel odaklı ve çeşitli alanlarda yapılan çalışmalarla halkın takdirini toplayan Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, ilçe için her türlü çaba ve gayreti gösterirken eşi Necibe Türkyılmaz’da bu konuda ciddi destek sunuyor. Başkan Türkyılmaz’ın çalışmalarına destek olmak ve üzerindeki sorumluluk yükünü hafifletmek amacıyla çalışma sergileyen başkan eşi Necibe Türkyılmaz, ilçede ikamet eden yaklaşık 700 kadınla bir araya geldi. Kadınlara özel düzenlenen programda ilçede yapılan çalışmaları anlatan Türkyılmaz, kadınlardan gelen soruları da yanıtladı.

BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLENDİ
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen programda kadınlar birlik ve beraberlik örneği sergileyerek Başkan Osman Türkyılmaz ve eşi Necibe Türkyılmaz’a desteklerini gösterdi. Mimoza Kır Bahçesi’nde gerçekleşen yemeğe Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’da katılarak kadınlara tek tek teşekkür etti. Başkan Türkyılmaz, “Bugün bizim için çok kıymetli kadınlarımızla bir araya geldik. Gündemi değerlendirerek sohbetler ettik. Gün geçtikçe büyüyen bir ailemiz var. Bugünümüzü ve yarınlarımızı inşa eden, güzel olan her şeyin vesilesi olan kadınlarımız iyi ki varsınız. Toplantımıza katılan tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

HER ZAMAN SİZİN YANINIZDAYIZ 
Kadınlara yönelik düzenlenen etkinliklerin artarak devam edeceğini belirten Necibe Türkyılmaz ise “Eşim Osman Bey ile birlikte Yahşihanlı vatandaşlarımızı her fırsatta ziyaret ediyoruz. Kadınlarımızı çok önemsiyoruz. Yapmış olduğumuz etkinliklerle onların yanında olduğumuzu hissettiriyoruz. Sürekli programlarımız oluyor ama bu sefer 700 kadınımızın katılımları ile bir program organize ettik. Programımıza katılan tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.

Haber: Ahmet Gökdemir 


 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkalespor, Ordu’dan eli boş döndü 2-0

İlginizi Çekebilir

945 kişi dolaşım sisteminden vefat etti 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale seçmeni "Erdoğan" dedi 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

96460

Orhan Kılıç’tan 71 öğrenciye burs 

Milletvekili Kılıç: "Türkiye’nin Saadet Partisi’ne ihtiyacı var"

Kırıkkalelilere özel konser

Kırıkkale’de 73 bin trafiğe kayıtlı araç var 

Türkyılmaz, Eris varyantı şüphesiyle hastaneye kaldırıldı 

Faili meçhul hırsızlık olayları aydınlatıldı 

SIRADAKİ HABERLER