Yahşihan Belediyesinde 'Sosyal Denge Tazminatı' Yükseltildi

Kırıkkale'nin Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Türk Yerel Hizmet Sen ile yapılan görüşme neticesinde 2023 yılı için memurlara Sosyal Denge Tazminatı ödenmesi için sözleşme imzalayarak, geçen yılki sözleşme miktarını artırdı.

  • Gündem
  • 29 Mart 2023
  • 13:55
Yahşihan Belediyesinde 'Sosyal Denge Tazminatı' Yükseltildi

GEÇEN YILKİ SÖZLEŞME MİKTARI ARTIRILDI.
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Türk Yerel Hizmet Sen ile yapılan görüşme neticesinde 2023 yılı için memurlara Sosyal Denge Tazminatı ödenmesi için sözleşme imzalayarak, geçen yılki sözleşme miktarını artırdı. Başkan Osman Türkyılmaz ile Türk Yerel Hizmet Sen Kırıkkale Şube Başkanı Eyüp Aygör, Yahşihan Belediyesinde görev yapan 7’si sözleşmeli olmak üzere toplamda 67 memuru kapsayan sosyal denge tazminatı sözleşmesinin imzası için bir araya geldi. Toplantıda belediye memurlarının yüzünü güldüren sözleşme imzalanarak, geçen yılki sözleşme miktarı artırıldı.

PROTOKOL İMZALANDI 
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, “Bizler Yahşihan Belediyesi olarak tüm çalışanlarımızın yanında olmak için gayret gösteriyoruz. Bizler burada olduğumuz sürece her zamanda yanlarında olmaya devam edeceğiz. Yahşihan Belediyemiz ve Türk Yerel Hizmet-Sen arasında imzaladığımız protokol ile memur ve sözleşmeli personellerimizin 700 TL olan sosyal denge tazminatı 2024 yılına kadar brüt 2 bin 60 TL olarak uzatılmıştır. Çalışan tüm memur ve sözleşmeli personellerimize hayırlı uğurlu olsun. Belediyemiz bünyesinde memur olarak görev yapan 67 personelimiz için Türk Yerel Hizmet Sen ile imzalayıp miktarını artırdığımız Sosyal Denge Tazminatının hem personelimize hem de ailelerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Haber: Burak Çalışkan 

İlginizi Çekebilir

Yahşihan Belediyesi’nden denetim çağrısı

İlginizi Çekebilir

Necibe Türkyılmaz, Yahşihanlı kadınların gönlünde

İlginizi Çekebilir

Depremzedeler için uyku tulumu dikiyorlar 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

75734

Doğal afet için çalışmalar yapılıyor 

Yüksek Hızlı Tren, ekonomiye katkı sağladı 

Kurban Bayramı ne zaman? 2023 kurbanlık fiyatları ne kadar?

Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Kutluca, “Yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz”

Uluslararası pedallar Kırıkkale’de çevrilecek 

SIRADAKİ HABERLER