Türkyılmaz’dan hemşirelere karanfilli kutlama

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Yahşihan’da bulunan sağlık kuruluşlarını ziyaret edip hemşirelere karanfil dağıttı. 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası ve 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü dolayısıyla hemşirelerin gününü kutlayan Türkyılmaz, işlerinde kolaylıklar diledi. 

  • Gündem
  • 16 Mayıs 2022
  • 14:32
Türkyılmaz’dan hemşirelere karanfilli kutlama

KOLAYLIKLAR DİLEDİ
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası ve 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü münasebetiyle ilk olarak Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesini ziyaret etti. Mesai başında hemşireleri ziyaret eden Türkyılmaz, hemşirelere karanfil takdiminde bulunarak çalışmalarında kolaylıklar diledi. Hemşirelik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu dile getiren Türkyılmaz, insan sağlığını kendi sağlığının üstünde görerek çalışan, fedakârlık ve öz veriyle hizmet eden hemşirelerin sağlık ordusunun vaz geçilmez birer parçası olduğunu ifade etti. 


İYİ Kİ VARSINIZ
Koronavirüs sürecinde, salgın hastalıkla mücadelede hemşirelerin en ön saflarda olduğunun altını çizen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Sağlık sektöründe emek ve hizmet vermiş, hala da görevinin başında olan çalışanların Hemşireler Günü’nü kutluyorum. Hemşirelik, şefkat, sabır ve titizlikle yapılan kutsal ve onurlu bir meslektir. Bizlerde Dünya Hemşireler Günü vesilesiyle ilçemizde görev yapan hemşirelerimize karanfil takdim ederek, görevlerinde kolaylıklar diledik. Kıymetli hemşirelerimiz, iyi ki varsınız. Gününüz kutlu olsun.” dedi.


Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’da kurutulan domatesler 9 ülkeye ihraç olacak

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’da iftar birlikteliği

İlginizi Çekebilir

Mobil aşevi hayırseverlerin desteğiyle iftar sofralarına aş ulaştırıyor

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

75914

Motorinin litre fiyatına 2 lira 50 kuruş indirim

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

SIRADAKİ HABERLER