Sulakyurt’ta birlik ve beraberlik iftarı 

Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesinde Ramazan Ayı’nın paylaşma duygusunun en iyi şekilde yaşatılması amacıyla birlik ve beraberlik iftarı düzenlendi. Belediye tarafından düzenlenen iftar yemeğinde MHP yönetimi başta olmak üzere ilçe halkı bir araya geldi.

  • Güncel Haberler
  • 12 Nisan 2022
  • 14:57
Sulakyurt’ta birlik ve beraberlik iftarı 

BİRLİKTE DUALAR EDİLDİ 

Sulakyurt Belediyesi, geleneksel hale getirdiği iftar etkinliğini bu yılda gerçekleştirdi. Gencinden yaşlısına, partiliden partisize kadar birçok kişinin katıldığı yemekte Ramazan Ayı’nın paylaşma duygusunun önemine vurgu yapıldı.  Her Ramazan ayında binlerce kişiyi, sokak iftarlarında bir araya getiren Belediye Başkanı İsmail Bildik, en büyük iftar sofrasını kurarak bu yılda herkesi bir araya getirdi. İftar için hazırlıklar saatler öncesinde tamamlandı. Alanı dolduran yüzlerce vatandaş, masalarda yerlerini aldı. Ardından ezanın okunmasıyla birlikte dualarla oruçlar açıldı.
 

HALKIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ 
İftar etkinliğine katılan herkese teşekkür eden Başkan Bildik, “Her yıl olduğu gibi bu yılda birlik ve beraberlik iftarımızı gerçekleştirdik. İlçemizin her alanda gelişmesi amacıyla elimizden gelen gayreti ve çabayı gösteriyoruz. Halkımızın sorunlarını her alanda çözmenin çaba ve gayreti içerisindeyiz. Milletvekilimiz Halil Öztürk’ten Allah razı olsun. Her zaman yanımızdalar ve desteklerini hiçbir zaman eksik etmediler” dedi.
BİRLİKTE GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ 
Her alanda birlik ve beraberlik sergilediklerini dile getiren MHP Milletvekili Av. Halil Öztürk, “Kırıkkale’nin ve ilçelerinin sorun ve taleplerini çözmek amacıyla her alanda özverili şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugünde milletimizin yanındayız ve de olmaya da devam edeceğiz. Bu iftar etkinliğinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. İnşallah hep birlikte daha güzel işlere imza atacağız ve halkımızın sorunlarına, taleplerine her zaman çözüm olacağız” şeklinde konuştu.

Haber: Ahmet Gökdemir 


 

İlginizi Çekebilir

Sulakyurt esnafına çorba ikramı 

İlginizi Çekebilir

Arızalanan sulama hidrantları onarıldı

İlginizi Çekebilir

Sulakyurt’ta suya indirim

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

72008

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER