“Sulakyurt, AK Parti belediyeciliği ile tanışacak”

“Sulakyurt, AK Parti belediyeciliği ile tanışacak”

AK Parti tarafından Sulakyurt ilçesinde ilçe seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi. Açılış tam anlamıyla miting havasında yapıldı.

  • Kategori : Gündem
  • 03 Şubat 2019 Pazar
  • 13:34

AK Parti Teşkilatı 31 Mart yerel seçimleri dolayısıyla Sulakyurt ilçesinde hafta sonu seçim bürosu açılışı yaptı. Açılışa ilgi ve katılım o kadar yüksek oldu ki, tören miting havasında gerçekleştirildi. Açılış törenine İl Başkanı Nuh Dağdelen ve Milletvekili Ramazan Can başta olmak üzere çok sayıda katılım oldu. Sulakyurt AK Parti Belediye Başkan Adayı Kadir Çakıroğlu’na ilçede büyük destek olduğu gözlendi.

 

Açılış törenine katılan ve burada bir konuşma yapan İl Başkanı Nuh Dağdelen, “31 Mart’ta seçim gecesi zaferi milletimizle paylaşarak yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız. Sulakyurt ilçemiz de Allah’ın izniyle AK Parti belediyeciliği ile layık olduğu hizmete kavuşacak. Bu heyecanla Sulakyurt Seçim Büromuzun açılışını yaptık. Rabbim Belediye Başkan Adayımız Kadir Çakıroğlu ve tüm dava arkadaşlarımıza yol açıklığı versin” dedi.

 

Soğuk havaya rağmen açılışa kadın-erkek, genç-yaşlı bir çok kişinin katılması dikkatlerden kaçmadı. Tören için gelenler seçim bürosunda hem partilileri ve hem de vatandaşları dinlediler. Açılış töreni ile birlikte AK Parti ilçede seçim startını da vermiş oldu.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.