Saygılı, esnaf sofrasında 

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, esnaflarla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Gündeme dair çeşitli sohbetlerin ele alındığı kahvaltıda Saygılı, esnafların sorun ve taleplerini dinledi. Saygılı, “Sorunların çözümü için gerek çalışmayı yapacağız. Bizler şehrimizde yapılan her şeyin en iyisi olması için mücadele ediyoruz” dedi

  • Gündem
  • 21 Temmuz 2022
  • 15:27
Saygılı, esnaf sofrasında 

SORUN VE TALEPLER ÇÖZÜME KAVUŞACAK 
Vatandaş odaklı hizmetler ve siyasi alanda yaptığı çalışmalardan fırsat buldukça halkın içerisinde olan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, geçtiğimiz gün esnafların sofrasında kahvaltı yaptı. Renkli görüntülerin yaşandığı ve hoş sohbetlerin edildiği kahvaltıda Saygılı, esnafların sorun ve taleplerini de dinledi. Saygılı, not aldığı sorun ve talepleri dinleyerek ilgili müdürlüklerle iletişime geçti. 

KIRIKKALE İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ 
Her alanda Kırıkkale için mücadele verdiklerini vurgulayan Başkan Saygılı, “Sorunların çözümü için gerek çalışmayı yapacağız. Bizler şehrimizde yapılan her şeyin en iyisi olması için mücadele ediyoruz. Gencimizden yaşlımıza, esnafımızdan cadde ve sokaklarda bulunan bütün vatandaşlarımıza kadar her alanda çalışmaları en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Kırıkkale’nin yarınlara daha iyi ilerlemesi amacıyla var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Haber: Ahmet Gökdemir 

 


 

İlginizi Çekebilir

 Kırıkkale'ye yeni spor salonu yapılacak

İlginizi Çekebilir

Hasandede köyünde aşure birlikteliği 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale için önemli çalışmalar yapılıyor 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

26494

‘Güç sende, biz de yanındayız’

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı 

Camide imamı vuran zanlı tutuklandı!

Grup Liva, gençler için sahne alacak 

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

SIRADAKİ HABERLER