Saygılı, “Bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Saygılı, “Bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Saygılı mesajında, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Ramazan Bayramına ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

  • Kategori : Gündem
  • 11 Mayıs 2021 Salı
  • 15:09

“BÜYÜKLERİMİZİ TELEFONLA ARAYALIM”
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Bayramda evde kalmanın koronavirüsle mücadelede çok önemli olduğunu belirten Saygılı, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını daha nihayete erdirdik. Bir mübarek Ramazan ayını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde bulunmaktayız. Bizleri manevi iklimiyle saran, kaynaştıran ve kucaklaştıran bu Ramazan Bayramında evde kalmanın, sosyal mesafeyi korumanın, koronavirüsten kurtulmak için kritik önem taşıdığını unutmayalım. Ama büyüklerimizi bu Ramazan bayramında telefon ile arayarakta olsa onları ihmal etmeden bayramlarını kutlayalım” dedi.

Saygılı mesajının sonunda “ Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Kırıkkaleli hemşehrilerimin Ramazan Bayramını en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.