Sağlık çalışanları dualarla anıldı 

Yüksek İhtisas Hastanesi’nde görev yaptıkları dönemlerde hayatlarını kaybedenler dualar eşliğinde anıldı. Hastanede oluşturulan ‘Vefa Köşesi’nde vefat eden kişilerin fotoğrafları da yer alıyor.

  • Güncel Haberler
  • 31 Ağustos 2022
  • 14:04
Sağlık çalışanları dualarla anıldı 

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI 
Yaklaşık 10 yıl önce Yüksek İhtisas Hastanesi içerisinde oluşturulan ‘Vefa Köşesi’nde hayatlarını kaybeden sağlık personelleri, düzenlenen programlarla anılıyor. Bu kapsamda 
Laboratuvar teknisyeni Resul Özçelik, hemşire Hatice Savaş, sağlık memuru Halim Akkoç, dualar eşliğinde anıldı. Anma programına Başhekim Op. Dr. Yusuf Albayrak, Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan, hastane yöneticileri ve sağlık çalışanları katılım sağladı. 

ALLAH’TAN RAHMET DİLEDİLER 
Anma programında konuşma yapan Sağlık-Sen Şube Başkanı Akdoğan, “Halkımıza hizmet eden, cefakarca çalışan sağlık çalışanlarımıza anlamlı bir vefa örneği olan böylesine anlamlı ve duygu dolu bir köşe ve program düzenledikleri ve bizleri de bu programa davet ettikleri için Sayın Başhekimimiz Op. Dr. Yusuf Albayrak ve Hastane Yöneticilerimize teşekkür ederiz. Ahirete intikal eden kıymetli sağlık çalışanlarımıza, sağlık şehitlerimize Cenab-ı Haktan rahmet yakınları başta olmak üzere sağlık camiası ve halkımıza baş sağlığı dileriz” dedi.

Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

Sağlık çalışanları dualarla anıldı 

İlginizi Çekebilir

Yüksek İhtisas Hastanesi mesai dışı hasta kabulüne başlıyor 

İlginizi Çekebilir

Kalp sağlığınızı koruyun 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

86826

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER