Sağlık çalışanları dualarla anıldı 

Yüksek İhtisas Hastanesi’nde görev yaptıkları dönemlerde hayatlarını kaybedenler dualar eşliğinde anıldı. Hastanede oluşturulan ‘Vefa Köşesi’nde vefat eden kişilerin fotoğrafları da yer alıyor.

  • Güncel Haberler
  • 31 Ağustos 2022
  • 14:04
Sağlık çalışanları dualarla anıldı 

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI 
Yaklaşık 10 yıl önce Yüksek İhtisas Hastanesi içerisinde oluşturulan ‘Vefa Köşesi’nde hayatlarını kaybeden sağlık personelleri, düzenlenen programlarla anılıyor. Bu kapsamda 
Laboratuvar teknisyeni Resul Özçelik, hemşire Hatice Savaş, sağlık memuru Halim Akkoç, dualar eşliğinde anıldı. Anma programına Başhekim Op. Dr. Yusuf Albayrak, Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan, hastane yöneticileri ve sağlık çalışanları katılım sağladı. 

ALLAH’TAN RAHMET DİLEDİLER 
Anma programında konuşma yapan Sağlık-Sen Şube Başkanı Akdoğan, “Halkımıza hizmet eden, cefakarca çalışan sağlık çalışanlarımıza anlamlı bir vefa örneği olan böylesine anlamlı ve duygu dolu bir köşe ve program düzenledikleri ve bizleri de bu programa davet ettikleri için Sayın Başhekimimiz Op. Dr. Yusuf Albayrak ve Hastane Yöneticilerimize teşekkür ederiz. Ahirete intikal eden kıymetli sağlık çalışanlarımıza, sağlık şehitlerimize Cenab-ı Haktan rahmet yakınları başta olmak üzere sağlık camiası ve halkımıza baş sağlığı dileriz” dedi.

Haber: Burak Çalışkan 
 


İlginizi Çekebilir

Hastalara moral ziyareti 

İlginizi Çekebilir

Türkyılmaz, doğum yapan depremzede anneleri ziyaret etti

İlginizi Çekebilir

Akdoğan: “Sağlık çalışanları olarak büyük bir aileyiz” 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

47327

Seçimde bütün bölgeleri kazanacağız 

Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı 

Avrupa Spor Haftası Kırıkkale’de kutlandı

Vali Makas, açık kapı masasında vatandaşları dinledi 

Meme kanserine karşı erken tanı hayat kurtarıyor

Trafik kazaları KGYS kameralarınca kaydedildi

SIRADAKİ HABERLER