Orta Anadolu Gençlik İnsiyatifi Derneği olağan genel kurulu

Orta Anadolu Gençlik İnsiyatifi Derneği olağan genel kurulu

Kırıkkale’de 2013 yılından beri gençlik çalışmaları alanında faaliyet gösteren Orta Anadolu Gençlik İnsiyatifi Derneği 3. olağan genel kurulunu dernek merkezinde gerçekleştirdi.

  • Kategori : Gündem
  • 13 Şubat 2020 Perşembe
  • 12:18

Blok liste usulü seçim yapılan genel kurul toplantısında, Berkay İsmail Hacıbaloğlu başkanlığında tek listeyle girildi. Seçim sonucunda Hacıbaloğlu, Orta Anadolu Gençlik İnsiyatifi Derneği’nin başkanlık görevini yapmak üzere yetki aldı. Dernek üyelerinin katıldığı genel kurulda, Yeni dernek başkanı Berkay İsmail Hacıbaloğlu, Orta Anadolu Gençlik İnsiyatifi derneğinin, yönetim kurulu ve üyelerin, gençler için yapılan çalışmalar dolayısıyla derneği bugüne kadar getirmek için özverili çalışmaları için minnetlerini sundu.

GENÇLER YARARINA ÇALIŞMA YAPAN TEK DERNEK
Hacıbaloğlu “Özellikle Kırıkkale’mizde gençler yararına çalışma yapan tek dernek olduğumuz için üzerimize büyük bir iş düşüyor. Yılmadan Kırıkkale gençliği için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Derneğimizin yeni yönetim kurulu Kırıkkale için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” Dedi.

YENİ YÖNETİM KURULU
Tek liste ile gidilen genel kurulda, Berkay İsmail Hacıbaloğlu Başkanlığa getirilirken, Ali Emir Özgün Başkan Yardımcısı, Kadir Sarıkaya Sayman, Muratcan Işıldak Sekreter, Ekin Öztürk, Tuğberk Çelik ve Ömer Yakup Kale yönetim kuruluna seçildiler. Derneğin Denetim Kurulu ise Arda Hiçyılmaz Denetim Kurulu Başkanı, Nagihan Ünal ve Cafer Gürder Denetim Kurulu üyeliklerine oy birliği ile seçildiler.
 

Gazete kale / Burak Çalışkan

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.