MKE’ye tasarım ödülü 

Savunma sanayi alanında başarılı çalışmalara imza atan Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş. Ürdün'de düzenlenen Özel Operasyon Güçleri Konferansı ve Fuarı "SOFEX-2022"de "En İyi Stant Tasarımı" ödülüne layık görüldü.

  • Gündem
  • 03 Kasım 2022
  • 12:31
MKE’ye tasarım ödülü 

ÖNEMLİ BİR ÖDÜLÜ DAHA ALDI 
Yıllardır yaptığı çalışmalarla savunma sanayine önemli katkılarda bulunan Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş. bir ödüle daha layık görüldü. Silah ve mühimmat alanında sağladığı makine ve teçhizatlarıyla adeta göz dolduran MKE AŞ, raflarını süsleyecek bir ödülün daha sahibi oldu. MKE A.Ş. Ürdün'de düzenlenen Özel Operasyon Güçleri Konferansı ve Fuarı "SOFEX-2022"de "En İyi Stant Tasarımı" ödülüne layık görüldü.

ÜRDÜN KRALI STANDI ZİYARET ETTİ 
Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi, Ürdün'ün Akabe kentinde düzenlenen SOFEX 2022 Fuarı'na katıldı. 98 ülkeden 300'ün üzerinde şirketin yer aldığı fuarda dünyanın dört bir yanından askeri yetkililer katılım sağladı. Dört gün süren fuar çerçevesinde terörle mücadele gibi güvenlik sorunları ele alındı. gazetekale.com. MKE, fuarda ön plana çıkan firmalar arasında yer alırken Ürdün Kralı 2. Abdullah, kurumun standını bizzat ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi aldı. Fuar sonucunda katılımcı firmalara çeşitli dallarda ödüller de takdim edildi. MKE, SOFEX-2022 Fuarı'nın "En İyi Stant Tasarımı" ödülüne layık görüldü.

Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

MKE’de taşeron işçileri mutsuz ve umutsuz

İlginizi Çekebilir

MKE AŞ’de görev değişikliği 

İlginizi Çekebilir

Genç öğretmen kansere yenik düştü!

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

87069

MHP teşkilatı seçime hazır!

Gümüş, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

Besicilere çiçek hastalığı uyarısı!

Otomobil ve kamyonet çarpıştı, 1 kişi öldü!

Ronaldo, Al-Nassr’da ilk golünü penaltıdan kaydetti

İnternet haber siteleri için 1 Nisan’da yeni bir dönem başlıyor

SIRADAKİ HABERLER