Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Kurum ziyaretlerine devam eden Memur-Sen Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Atar’ı makamında ziyaret ettiler.

  • Kategori : Gündem
  • 11 Şubat 2020 Salı
  • 17:20

Memur-Sen İl Başkanı Recep Akdoğan başkanlığında gerçekleşen ziyarete; Memur-Sen İl Başkan Vekili Eğitim Eğitim-Birsen 1 Nolu Şube Başkanı Yasin Pekuz, Memur-Sen Başkan Yardımcısı ve Diyanet-Sen Şube Başkanı Ünal Uzun, Eğitim-Birsen 2 Nolu Şube Başkanı Murat Şahin, Büro Memur-Sen Şube Başkanı Ali Toprak, Toç Bir-Sen Şube Başkanı Hacı Yılmazer, Bayındır Memur-Sen Şube Başkanı Mehmet Köksal, Enerji Bir-Sen Şube Başkanı Mikail Başer, Ulaştırma Memur-Sen Şube Başkanı Oğuzhan Aydın katıldı. 

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Atar tarafından karşılanan Memur-Sen heyeti, ziyareti sırasında Konfederasyona bağlı iş kolları hakkında bilgiler verilirken, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. 

Gerçekleşen ziyarette konuşan Memur Sen İl Başkanı Recep Akdoğan; “Memur-Sen Konfederasyonu olarak Kamu kuruluşları ile birlikte istişare içerisinde olacak şekilde bir çalışma kültürüne sahibiz. Resullah’ın bizlere nasihat ettiği üzere ‘Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır’ sözünü kendimize şiar edindik. Birlik ve beraberlikten maksat, bedenlerin birlik ve beraberliği veya aynı yerde olmak değil, gönüllerin birliği, hedeflerin ortak olmasıdır. Gayemiz ilimizde verilen hizmetlerin daha iyi yönde bir ivme kazanması, sorunlara çözüm üretilmesidir. Memur-Sen olarak bizler çözüme paydaş olmak yönünde değişmez bir duruş göstermekteyiz. Çözüme giden yolda her kesimin üstüne düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini düşünmekteyiz. Gerek Kurumlarımız gerekse de bizler gibi sivil toplum kuruluşları bir arada, ahenk içinde çalıştığı sürece çözülemeyecek sorun olmayacağı kanaatini taşımaktayız.” dedi.

Ziyaret sonlanırken Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Atar, ziyaretleri dolayısıyla Başkan Akdoğan ve heyetimize teşekkürlerini ifade etti.

Gazete kale / Burak Çalışkan
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.