Kırıkkale Üniversitesinden öğrencilere "hoş geldiniz" etkinliği

Kırıkkale Üniversitesince (KKÜ) okula yeni başlayan öğrenciler için "Üniversitemize ve Şehrimize Hoş Geldiniz" etkinliği düzenlendi.

  • Eğitim
  • 28 Eylül 2022
  • 16:28
Kırıkkale Üniversitesinden öğrencilere "hoş geldiniz" etkinliği

HERKESE BAŞARILAR DİLEDİ
Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, KKÜ Stadı'nda gerçekleştirilen programda yaptığı konuşmada, öğrencilerin üniversiteyi kazanabilmek için çok büyük emek verdiğini söyledi. Emeklerinin karşılığında öğrencilerin üniversiteli olduğunu aktaran Saygılı, "Artık sorumluklarınız kendi üzerinize bindi. Başarılı olacaksanız kendiniz olacaksınız. İnşallah burada başladığınız gibi hayırlı bir şekilde mezun olmayı Allah size nasip eder. Hepinize başarılar diliyorum." dedi.


ELİMİZDEN GELENİ GÖSTERİYORUZ 
Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan da öğrencilere hayırlı olsun dileğinde bulunarak, 4 yılın sonunda geldikleri gibi gitmeyecekleri konusunda söz istedi. Öğrencilerin eğitim sürecini tamamladıklarında hem yaş olarak olgunlaşıp hem de eğitim ve öğretim noktasında yaşıtlarından farklı mezun olacaklarını belirten Aslan, kendilerinin de öğrencilerin başarısı için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini kaydetti. Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Ali Durmuş ve protokol üyelerinin de katıldığı etkinlikte, öğrencilere aşure dağıtıldı. Üniversiteye birincilikle giren Elif Nur Güneş'e ödül verildiği program, öğrencilerin müzik dinletisi ve stantların gezilmesiyle sona erdi.


Kaynak: AA
 

İlginizi Çekebilir

Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

İlginizi Çekebilir

KÜ, 17 farklı alanda çalıştay düzenledi 

İlginizi Çekebilir

Atık malzemeler, teknolojiye dönüştü 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

26626

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER