Kırıkkale’de zabıta ekipleri fırınları denetledi

Kırıkkale’de zabıta ekipleri fırınları denetledi

Kırıkkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından kentte, ekmek üretim ve unlu mamullerin üretim alanlarında denetimler aralıksız devam ediyor.

  • Kategori : Gündem
  • 20 Ocak 2021 Çarşamba
  • 16:15

Kırıkkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kentte faaliyet gösteren ekmek ve unlu mamullerin üretim alanlarını denetledi. Kentte denetimlerini aralıksız sürdüren Kırıkkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ekmek üretim ve unlu mamullerin üretim alanlarında denetim gerçekleştirdi. Ekipler il sınırları içerisinde faaliyet gösteren fırınların gramajları, ruhsat, temizlik, baca, maske ve mesafe kontrolleri sağlandı. Eksiği olan işletmelerin uyarıldığı denetimlerde fırınlara aksi durumlarda cezai işlem uygulanacağı bildirildi. Kırıkkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada halkın sağlığını korumak için denetimlerin sıklaştırılarak devam edeceği, vatandaşların da günlük tükettiği gıdaların daha sağlıklı şartlarda üretilmesinin sağlanacağı ifade edildi.

Kırıkkale’de zabıta ekipleri fırınları denetledi Kırıkkale’de zabıta ekipleri fırınları denetledi Kırıkkale’de zabıta ekipleri fırınları denetledi Kırıkkale’de zabıta ekipleri fırınları denetledi

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.