Kırıkkale Belediyesinden Sporculara İkram

Kırıkkale Belediyesinin ev sahipliğinde, Kırıkkale Valiliği ile Türkiye Boks Federasyonuyla ortaklaşa düzenlenen Yıldızlar Türkiye Erkek ve Kadın Boks şampiyonası rüzgarı Kırıkkale’de esiyor. Kırıkkale Belediyesi de turnuvaya katılan sporculara döner ikram etti.

  • Spor
  • 02 Ağustos 2022
  • 11:40
Kırıkkale Belediyesinden Sporculara İkram

KIYASIYA MÜCADELELER
Kırıkkale’de düzenlenen Yıldızlar Türkiye Ferdi Boks Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Kıran kırana geçen müsabakalarda sporcular ringde altın madalya için mücadele ediyor. Turnuvaya katılan sporculara Kırıkkale Belediye Başkanlığı da döner ikram etti. Gençlere jest yapan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Boks turnuvası çok güzel bir şekilde gerçekleşiyor. Genç sporcularımız ringlerde çok çekişmeli karşılaşmalar çıkartıyorlar. Kırıkkale Belediyesi olarak ta spora katkılarımıza devam ediyoruz. Spora ilgi duyan gençlerimiz çocuklarımız bizlerin geleceği, onlara her türlü desteği vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

KIRIKKALE’YE TEŞEKKÜR
Farklı illerden Kırıkkale’ye gelerek turnuvaya katılan sporcularda Kırıkkale Belediyesine jestlerinden dolayı teşekkür ederek “Kırıkkale’de altın madalya için mücadele ediyoruz. Turnuvanın her kademesinde Kırıkkale Belediyesinin de desteğini görüyoruz. Her gün bizleri ücretsiz bir şekilde salona kaldığımız yurtlardan getiriyorlar, organizasyonları çok güzel, bu gün de bizlere öğle yemeğine de döner ikram ettiler. Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı’ya teşekkür ediyoruz” dediler.  

Haber: Burak Çalışkan

İlginizi Çekebilir

Çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmalıyız 

İlginizi Çekebilir

Etiler köprülü kavşağı tamamlandı 

İlginizi Çekebilir

Saygılı: “Halkımızın her zaman yanındayız”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

98429

Atıl köy okulları yaşam merkezine dönüştürülüyor

Saygılı: “Sanayi esnafı şehrimizin lokomotifidir”

Kutluca: “Vatandaş sorunlarına çözüm bekliyor”

62 şişe kaçak içki ele geçirildi

Yahşihan’da geleneksel aşure birlikteliği

Mobil aşevi araçlarıyla sıcak yemek dağıtılacak 

SIRADAKİ HABERLER