Kırıkkale Belediyesi personeline madde bağımlılığı semineri verildi 

Kırıkkale Belediyesi personeline madde bağımlılığı semineri verildi 

Kırıkkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile belediye  personeline, Madde Bağımlılığı ile Mücadele Eğitimi Semineri verildi. 

  • Kategori : Gündem
  • 18 Kasım 2021 Perşembe
  • 11:17

BELEDİYE PERSONELİNE EĞİTİM VERİLDİ
Belediye personeli eğitim çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda İl Sağlık Müdürlüğü ve Kırıkkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Madde Bağımlılığı ile Mücadele Eğitim Semineri gerçekleştirildi. Belediye personeline verilen eğitimde, Madde bağımlılığı nedir? Bağımlılık nasıl oluşur? Bağımlılık kriterleri nelerdir? Bağımlılık döngüsü, madde kullanım belirtileri, bağımlılık yapıcı maddeler nelerdir? Madde kullanan bireye yaklaşım, madde bağımlılığı tedavisi gibi çeşitli konular işlendi. 


 

Belediyemiz personeline madde bağımlılığı semineri (4).jpg Belediyemiz personeline madde bağımlılığı semineri (3).jpg Belediyemiz personeline madde bağımlılığı semineri (1).jpg Belediyemiz personeline madde bağımlılığı semineri (2).jpg Belediyemiz personeline madde bağımlılığı semineri (5).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.