Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliği toplandı

Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliği toplandı

Belediyeler Birliği Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliğinin Ekim Ayı Olağan Toplantıları Kırıkkale Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

  • Kategori : Gündem
  • 10 Kasım 2020 Salı
  • 17:17

EVSEL ATIK ÜCRETİ BELİRLENDİ
Katı Atık Yönetimi Belediyeler Birliği Olağan toplantısı, Birlik Başkanvekili Mutlu Erol Bakır Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda yoklamanın ardından gündem maddelerine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan Plan Bütçe Komisyonundan gelen komisyon raporunun okunması ve 2021 mali yılı bütçenin görüşüp oylanması, Plan Bütçe Komisyonundan gelen 2021 mali yılı yatırım plan ve çalışma programı görüşüp oylanması, Plan Bütçe Komisyonundan gelen birliğe üye olmayan belediyeler ve kuruluşlarını 2021 yılı için 1 ton evsel atık depolama ücreti belirlendi.

Yeşil Vadi Su Birliği Ekim Ayı Olağan Toplantısı da Kırıkkale Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda birlik üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Yeşil Vadi Su Birliği Başkanvekili Hafize Şimşek Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri arasında yer alan plan bütçe komisyonundan gelecek 2021 mali yılı hazırlık bütçesinin görüşülmesi oy birliği ile kabul edildi.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.