İnstagram’dan video indirme, İnstagram’dan video nasıl indirilir? İnstagram mp4 dönüştürücü

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan İnstagram, 1 milyar kullanıcı sayısını geçmiş durumda. Ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılan İnstagram’ı hemen hemen hepimiz en az bir kez kullanmışızdır. Fotoğraf ve video paylaşım plat

  • Teknoloji
  • 06 Mart 2021
  • 15:09
İnstagram’dan video indirme, İnstagram’dan video nasıl indirilir? İnstagram mp4 dönüştürücü

İNSTAGRAM İÇERİSİNDEN VİDEO İNDİRMEK
6 Ekim 2010 tarihinde kurulan ve bu geçen süre içerisinde en çok kullandığımız sosyal medya uygulaması haline gelen İnstagram, kullanıcılarına hızlı ve kolay kullanım imkanı sağlarken, yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar paylaşma imkanı da sunuyor. Dünya genelinde 1 milyar kullanıcı sayısını geçen İnstagram, her geçen gün daha da fazla kullanıcıya ulaşıyor. Bizler de hayatımızın merkezine yerleştirdiğimiz bu sosyal medya uygulamasında, gündelik yaşam tarzımızı, yaptığımız işleri, yediğimiz yemekleri, tatillerimizi, doğum günlerimizi ve daha birçok şeyimizi, binlerce insanla anında paylaşıyoruz. İnstagram uygulaması ile tüm bunları yapmamıza rağmen tatmin olmuyor, bazen başkalarının gönderilerini beğeniyor ve bunları telefonumuza indirerek paylaşmak istiyoruz. Ancak ugyulama içerisinde bir indir butonu bulunmadığı için fotoğrafları ve videoları indirmekte zorlanabiliyoruz. Peki, İnstagram’dan nasıl video indirilir? İnstagram’an nasıl video indirilir?

İNSTAGRAM’DAN NASIL VİDEO İNDİRİLİR?
İnstagram’dan video indirmek için; indirmek istediğiniz videonun sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıklamanız ve uygulamanın alt kısmında açılan pencereden ‘Bağlantıyı Kopyala’ seçeneğine dokunmanız gerekiyor. Böylece videonun linkini kopyalamış olacaksınız. Daha sonra Google tarayıcınızı açarak ‘İnstagram video dönüştürücü’ yazmanız ve çıkan internet sitelerinden birine girmeniz gerekiyor. Ardından burada bulunan ‘dönüştür’ kısmına kopyalamış olduğunuz linki yapıştırmanız ve dönüştür butonuna dokunmanız gerekiyor. Ardından videonuz indirmeye uygun hale gelecek. Burada son olarak ‘indir’ butonuna tıklamanız gerekecek. Bu işlemin ardından videonuz telefonunuza inmiş olacak.


İNSTAGRAM’DAN NASIL FOTOĞRAF İNDİRİLİR?
İnstagram’dan fotoğraf indirmek için; indirmek istediğiniz fotoğrafın sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıklamanız ve uygulamanın alt kısmında açılan pencereden ‘Bağlantıyı Kopyala’ seçeneğine dokunmanız gerekiyor. Böylece fotoğrafın linkini kopyalamış olacaksınız. Daha sonra Google tarayıcınızı açarak ‘İnstagram fotoğraf dönüştürücü’ yazmanız ve çıkan internet sitelerinden birine girmeniz gerekiyor. Ardından burada bulunan ‘dönüştür’ kısmına kopyalamış olduğunuz linki yapıştırmanız ve dönüştür butonuna dokunmanız gerekiyor. Ardından fotoğrafınız indirmeye uygun hale gelecek. Burada son olarak ‘indir’ butonuna tıklamanız gerekecek. Bu işlemin ardından fotoğraf telefonunuza inmiş olacak.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

11400

İki otomobil çarpıştı! 4 kişi yaralandı 

Kutluca: “Vatandaş borç içinde!”

Mavi Cafe ve Bistro, Yenişehir’de açıldı

Keskin beton santrali hizmette 

Bozkırın tezenesi film oluyor 

Müftü Yaşar: “Camilerimiz çocuklarla daha güzel”

SIRADAKİ HABERLER