Her zaman sizlerin yanınızdayız 

İl Müftülüğü Engelli Koordinatörleri, ‘10-16 Mayıs Engelliler Haftası’ münasebetiyle Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan’ı ziyaret ettiler.

  • Gündem
  • 21 Mayıs 2022
  • 11:23
Her zaman sizlerin yanınızdayız 

FAALİYETLER HAKKINDA BİLGİ VERDİ
İl Müftülüğü Engelli Koordinatörleri Ayşe Er Eliaçık ve Osman Kurgun görme, işitme ve otizm engelli öğrencileriyle beraber Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan’ı makamında ziyaret ettiler. Engelli Koordinatörü Ayşe Er Eliaçık, Kırıkkale İl Müftülüğü olarak engelli vatandaşlarımıza yönelik olarak yapmış oldukları faaliyetler hakkında bilgi verdi.


HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRİLDİ 
Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan Üniversitede engellilere yönelik yaptığı çalışmalardan bahsetti ve mayıs ayı sonuna kadar farklı fakültelerin işbirliğiyle devam eden Engelsiz Kültür Sanat ve Spor Etkinliklerine davet etti. Rektör Aslan, Üniversite olarak engelli vatandaşların erişilebilirlik imkanlarına, farklı alanlarda kendilerini geliştirebilmelerine katkı sağlayacak önerilere, işbirliklerine açık olduklarını ifade ettiler Rektör ziyaretinin ardından Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mahmut Böyükata da ziyaret edildi. Karşılıklı teşekkür ve iyi niyet temennilerinin dile getirildiği ziyaretler, toplu fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Haber: Burak Çalışkan 
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

22876

Motorinin litre fiyatına 2 lira 50 kuruş indirim

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

SIRADAKİ HABERLER