Gençer, mazbatasını aldı 

Geçtiğimiz hafta yapılan kongre sonucunda yeniden başkanlık görevine seçilen Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı İshak Gençer, yeni dönem için mazbatasını aldı.

  • Gündem
  • 17 Ocak 2022
  • 11:53
Gençer, mazbatasını aldı 

ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERİYORUZ 
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı odalarda seçimler devam ederken, bazı odalarda seçimlerini tamamlayarak yeni dönem için çalışmalarına start veriyor. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta yapılan Minibüsçüler Esnaf Odası başkanlık seçiminde mevcut başkan İshak Gençer ile Orhan Ceylan yarışmıştı. Seçim sonucunda mevcut başkan Gençer, üyelerinin güven oyunu alarak yeniden başkanlık görevine seçilmişti.

MÜCADELEMİZ MİNİBÜSÇÜ ESNAFI İÇİN 
Yeniden başkanlık görevine seçilen Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı İshak Gençer, yeni dönem için mazbatasını aldı. Gençer, “Allah’ın izniyle mazbatamızı aldık yönetim denetim ve minibüsçü esnafımıza hayırlı olmasını diler Cenab-ı ALLAH’ tan hayırlı görevler yapmayı dilerim. Üyelerimiz adına elimizden gelen çalışmanın en iyisini sergilemek amacıyla mücadele edeceğiz. Bu kapsamda bizlere destek sağlayan herkese, bütün üyelerimize sonsuz teşekkür ederim. Bizim mücadelemiz minibüsçü esnaf kardeşlerimiz için” dedi.
 

İlginizi Çekebilir

Birliğin yeni başkanı Cebeci 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

72752

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER