DEVA Merkez İlçe Işıkoğlu'na emanet

Ali Babacan liderliğinde ki DEVA Partisi Kırıkkale teşkilatlanmasında il başkanınından sonra merkez ilçe başkanını da belirledi. Partinin merkez ilçe başkanlığına kurucu üye Avukat İbrahim Işıkoğlu atandı.

  • Gündem
  • 11 Ağustos 2020
  • 17:26
DEVA Merkez İlçe Işıkoğlu'na emanet

DEVA Partisi Kırıkkale Kurucu Merkez İlçe Başkanlığına Avukat İbrahim Işıkoğlu atandı. İl Başkanı İsmail Oğuz Karakuş ile birlikte kurucu üyelik görevi verilen Işıkoğlu, Babacan tarafından merkez ilçe başkanlığıyla görevlendirildi. Işıkoğlu atanması ile ilgili olarak yaptığı açıklama da 'Hem partimizin kurucu üyesi olarak görevlendirmem, hem de merkez ilçe başkanlığı görevine atanmam hasebiyle sorumluluğumuzun ve üzerimizde ki yükün farkındayız.

 

Zor günlerden geçtiğimiz bir dönemde, sorumluluk duygusuyla hareket edip, Cumhuriyet şehrimiz Kırıkkale’mize DEVA olmak için yola çıktık. Şehrimize kulak verip, bıkmadan, usanmadan çalışacağız. Kırıkkale için ortak aklı, istişareyi esas alarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizlerle birlikte yol yürümek, katkı sunmak isteyen tüm arkadaşlarımızı birlikte yürümeye ve memleketimize DEVA olmaya davet ediyoruz' dedi. Işıkoğlu yönetim kurulunu önümüzde ki günlerde açıklayacaklarını ifade etti.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

80259

Erduran: “Üyelerimizi asla mağdur etmeyeceğiz"

Karabacak: “Çalışanlara düşük promosyon vermeyin!”

15 bin dönüm araziye lojistik merkezi

Özgü ve Gümüş ailelerinin mutlu günü 

Giyilmeyen kıyafetler çöpe değil, kumbaraya

Kırıkkale’nin lezzeti Bolu’da tanıtıldı

SIRADAKİ HABERLER