Dağdelen’den müjde paylaşımları

Dağdelen’den müjde paylaşımları

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından önceki gün tanıtımı ve duyurusu yapılan müjde niteliğindeki açıklamalarla ilgili paylaşımlarda bulundu.

  • Kategori : Gündem
  • 10 Ocak 2019 Perşembe
  • 10:28

DAĞDELEN AÇIKLAMA YAPTI


AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen’den müjde paylaşımları. İl Başkanı Dağdelen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından önceki gün tanıtımı ve duyurusu yapılan müjde niteliğindeki açıklamalarla ilgili paylaşımlarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, önceki gün bir çok sektörü ilgilendiren müjde pakedi açıklamıştı. Pakette bir çok konu yer alıyor. İl Başkanı Nuh Dağdelen, bu müjdelerden bazılarını kendi sosyal medya hesabından duyurmaya başladı. AK Parte Teşkilat mensuplarının da aralıklarla bu konuda paylaşım yaptığı gözlendi. 

TARIMSAL MÜJDELER


İşte Dağdelen tarafından müjde pakedi ile ilgili paylaşımlardan bazıları ve konuyla ilgili Dağdelen açıklamaları:  “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan açıkladı: Ocak ayında fark ödemesi buğday, mısır, çeltikte 550 milyon TL, buzağı desteği ödemeleri 525 milyon TL, çiğ süt desteği ödemeleri 340 milyon TL destek sağlanacak.

ESNAFA KREDİ MÜJDESİ


“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan açıkladı: Halkbank, esnaf ve sanatkârların işletme ve yatırım kredisi ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2019 yılında yaklaşık 350 bin esnafa 22 milyar liralık kredi kullandıracak.

ELEKTRİK FATURASINA MÜJDE


Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan açıkladı: Düzenli sosyal yardım alan ihtiyaç sahiplerinin aylık 80 liralık elektrik faturasını biz karşılayacağız.

KREDİ KARTI BORCUNA MÜJDE


Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan açıkladı: Vatandaşımız hangi bankaya kredi kartı borcu olursa olsun, ister 24 ay ister 60 ay vade ile Ziraat Bankası’ndan alacağı bu krediyle borcunu kapatacak.

KREDİ KULLANIM AÇIKLAMASI


Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan açıkladı: AK Parti iktidarlarında 1 milyon 800 bin esnafa 93,4 milyar TL kredi kullandırıldı.

ELEKTRİK TÜKETİMİNE MÜJDE


Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan açıkladı: Düzenli sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın aylık 150 KW/Saat'e kadar elektrik tüketimini biz üstleniyoruz.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.