Çocuklar sıcak havanın tadını çıkardı

Çocuklar sıcak havanın tadını çıkardı

Koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla dışarı çıkması kısıtlanan çocuklar, 4 saatlik arada sıcak havanın tadını çıkardı.

  • Kategori : Gündem
  • 20 Mayıs 2020 Çarşamba
  • 15:01

KIRIKKALE (İHA) - Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyaya yayılan ve pandemi olarak ilan edilen koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 20 yaş altı ile 65 yaş ve üzeri vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştı. Koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan yasağın ardından 0-14 yaş arası çocuklara bugün ikinci kez 4 saatliğine sokağa çıkma izni verildi. Saat 11.00’de başlayan izinle çocuklar adeta sokaklara akın etti. Kırıkkale’de de dışarı çıkmanın heyecanını yaşayan çocuklar, güneşin ve sıcak havanın tadını çıkardı. Bisikletini, patenini, balonunu ve oyuncaklarını alan çocuklar park ve meydanlara koşarken yaşı biraz daha büyük olanlar ise arkadaşlarıyla görüşerek hasret giderdi.
 

Çocuklar sıcak havanın tadını çıkardı Çocuklar sıcak havanın tadını çıkardı Çocuklar sıcak havanın tadını çıkardı Çocuklar sıcak havanın tadını çıkardı Çocuklar sıcak havanın tadını çıkardı Çocuklar sıcak havanın tadını çıkardı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.