Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çocukların daha sağlıklı ve hijyenik ortamda oyun oynayarak vakit geçirebilmeleri için çocuk parklarında düzenli olarak dezenfekte çalışması yürütüyor.

  • Kategori : Gündem
  • 31 Mart 2021 Çarşamba
  • 10:49

Gazetekale.com/Haber Merkezi

SALGINA KARŞI ÖNLEMLER SÜRÜYOR
Covid-19 salgının devam ettiği günlerde, salgından çocukları korumak için Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler şehir genelindeki çocuk parklarında düzenli olarak dezenfekte işlemi uyguluyor. Vatandaşların yoğunluk oluşturduğu sosyal yaşam alanları, camiler, sağlık ocakları, okullar, parklar gibi alanlarda dezenfekte çalışmaları yapan Kırıkkale Belediyesi temizlik ve dezenfekte mücadelesini sürdürüyor. 

HİJYENİK ORTAM SAĞLANIYOR
Bulaşıcı hastalıkların çocuklar arasında oyun oynarken yayılmasının önlenmesi amacıyla şehir genelindeki çocuk oyun grupları, spor grupları ve oturma alanları dezenfekte edilerek hijyenik ortam sağlanıyor. Ekipler maske ve sosyal mesafeye dikkat ederek çocukların bu alanları güvenle kullanabilecekleri tüm oyun gruplarında periyodik aralıklarla dezenfekte işlemlerinin sürdürüldüğü belirtti.

cocuk parkları dezenfekte ediliyor (2).jpeg cocuk parkları dezenfekte ediliyor (1).jpeg cocuk parkları dezenfekte ediliyor (3).jpeg cocuk parkları dezenfekte ediliyor (4).jpeg cocuk parkları dezenfekte ediliyor (5).jpeg cocuk parkları dezenfekte ediliyor (6).jpeg cocuk parkları dezenfekte ediliyor (7).jpeg cocuk parkları dezenfekte ediliyor (8).jpeg cocuk parkları dezenfekte ediliyor (9).jpeg cocuk parkları dezenfekte ediliyor (10).jpeg cocuk parkları dezenfekte ediliyor (11).jpeg cocuk parkları dezenfekte ediliyor (12).jpeg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.