Çakma komedyenden Kırıkkale’ye ağır hakaret!

Sosyal medya üzerinden ‘Yerli ve kirli Stand-up’ adı altında gösteri yapan komedyen Baturay Özdemir, son gösterisinde şehitler diyarı Kırıkkale’ye hakaret etti. 

  • Gündem
  • 12 Nisan 2022
  • 12:21

250 BİN İNSANIN MEDENİYETTEN KAÇIŞI 
Sadece dikkat çekmek ve reyting alabilmek amacıyla ‘Yerli ve kirli Stand-up’ adı altında gösteri yapan komedyen Baturay Özdemir, son yayınladığı videoda şehitler diyarı Kırıkkale’ye hakaret etti. Kırıkkale halkını aşağılayarak komik olduğunu düşünen sözde komedyen Özdemir, konuşmasında Kırıkkale’yi 250 bin insanı medeniyetten kaçış projesi olarak anlatıyor. Özdemir aynı zamanda, Kırıkkale halkının halen çadırlarda ağızlarını elleriyle silerek kımız içtiği hakaretinde de bulunuyor. 

HALA ÇADIRDA KIMIZ İÇİYORLAR 
Özdemir’in son yayınladığı videoda Kırıkkale hakkında yaptığı hakaret içerikli sözler şu şekilde, “Gidiyorum Kırıkkale'ye 'burada stand-up yapıyorum' diyorum, millet 'ne oluyor lan' diyor, 'biz Kılıçdaroğlu'nu sevmiyoruz' diyorlar. Çocukluğumun bir kısmı Kırıkkale’de geçti. Küçük il, küçük il. 250 bin insanın medeniyetten kaçış projesi gibi. Böyle duruyor. Olum Ankara yarım saat gelin lan, gelin oğlum buraya. Hala çadırda kımız içiyorlar gelin oğlum. Çok seviyorum ama bugüne gelmemde çok büyük faydası var. Küçük il çok komiktir. Bir tane cadde olur ana cadde bir tane adı onun Cumhuriyet caddesidir genelde. Şimdi değişmiştir 15 Temmuz falan bilmiyorum. Her sabah 8’de çıkıyor millet bir yere çarpıyorlar, geri dönüyorlar bilgisayar programı gibiler, çarpıp geri dönüyorlar. Bir şey de yapmıyorlar.”
 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkaleli büyüklere sesleniyoruz; ‘Sözde komedyene pabuç bırakmayın!’

Mesut yaylaçeşme
Medeniyet anlayışın nedir bir bilsek ona göre davranmak

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

82431

Ecel değil, geçimsizlik öldürecek!

Ulusal basında biz 

178 bin 821 metrekareye yapı ruhsatı verildi 

Firari 2 hükümlü yakalandı

Yılda 22 milyon metreküp su tüketiyoruz 

Yerel firmaları çoğaltmalıyız

SIRADAKİ HABERLER