Akdoğan: “Sağlık çalışanları olarak büyük bir aileyiz” 

Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte dahiliye uzmanı Dr. Hakan Varol’a, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Akdoğan, “ Sağlık bir ekip işidir. Biz sağlık çalışanları olarak kocaman güzel bir aileyiz” dedi. 

  • Sağlık
  • 28 Eylül 2022
  • 12:30
Akdoğan: “Sağlık çalışanları olarak büyük bir aileyiz” 

BU GÜZEL FOTOĞRAFIN BİR PARÇASIYIZ
Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesinden uzmanlığını tamamlayarak Yüksek İhtisas Hastanesinde hizmete başlayan Uzm. Dr. Hakan Varol’a, Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan, yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Akdoğan, “Sağlık bir ekip işidir. Biz sağlık çalışanları olarak kocaman güzel bir aileyiz. Aile içerisinde ayrılıkların olmaması gerektiğini her fırsatta dile getirmekteyiz. Hekiminden, Hemşiresine, Memurundan, Yardımcı Hizmetlilerimize kadar her birimiz bu güzel fotoğrafın bir parçasıyız.” 


BİR AN BİLE OLSUN GERİ DURMAYACAĞIZ
“Sağlık-Sen olarak dün olduğu gibi bugünde ve yarında hiçbir ayrım yapmaksızın her daim sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın haklarını savunmak adına bir an bile olsun geri durmayacağız. Bütün söylemlerimiz ve eylemlerimiz hak arama mücadelesi çerçevesinde olacaktır. Kıymetli Uzm. Dr. Hakan Varol hocamıza da bizlere verdiği destekten ötürü ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. Birlikte olduğumuz kadar güçlüyüz” dedi. 

Haber: Burak Çalışkan
 

İlginizi Çekebilir

Akdoğan’a veda ziyareti 

İlginizi Çekebilir

Şahin’e anlamlı ziyaret 

İlginizi Çekebilir

Akdoğan: “Sizler devletimizin şefkat yüzüsünüz”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

76196

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER