8 yaşındaki Ömer’in bisiklet hayali gerçek oldu

Yahşihan’da yaşayan 8 yaşındaki Ömer’in bisiklet hayali gerçeğe dönüştü. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz tarafından makama davet edilen Ömer’e hayalini kurduğu bisiklet hediye edildi.

  • Güncel Haberler
  • 26 Temmuz 2022
  • 15:32
8 yaşındaki Ömer’in bisiklet hayali gerçek oldu

TÜRKYILMAZ, ÖMER’İN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Yahşihan Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden bu yana üretken belediyecilik anlayışı ile hareket eden Osman Türkyılmaz, vatandaşların istek ve taleplerine kulak vermeye devam ediyor. Vatandaşlar ile her daim iletişimde olan Türkyılmaz, gerçekleştirdiği günübirlik ziyaretlerle Yahşihan halkının isteklerine cevap veriyor. Son olarak gerçekleştirdiği ziyarette, 8 yaşındaki Ömer ile sohbet eden ve Ömer’in bisiklet hayali kurduğunu öğrenen Türkyılmaz, küçük çocuğun hayalini karşılıksız bırakmadı. Ömer’e bisiklet sözü veren Türkyılmaz, daha sonra küçük çocuğu makamına davet ederek, bisiklet hediye etti. 

“ÇOCUKLARIMIZA HER TÜRLÜ YARDIMI YAPMAYA HAZIRIZ”
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında şu sözleri dile getirdi, “Biz bütün belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra ilçemizde yaşayan çocuklarımızın mutlu ve huzurlu olması için elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde park ziyareti sırasında Ömer kardeşimizin bisiklet hayalinin olduğunu öğrendik. Bu duruma kayıtsız kalmayarak, Ömer’in bisiklet hayalini gerçekleştirdik. Biz sadece bayramlarda veya özel günlerin dışında da geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın imkânlarımız dâhilinde onların mutluluğu için her türlü yardımı yapmaya hazırız.” 

Haber: Burak Çalışkan

İlginizi Çekebilir

Yahşihan Belediyesi’nde kadrolu işçi maaşlarına ek zam

İlginizi Çekebilir

İrtibat büroları kolaylık sağlıyor

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’da iftar birlikteliği

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

77039

Kırıkkale Üniversitesinden öğrencilere "hoş geldiniz" etkinliği

Avrupa’nın engelsiz şampiyonu 

Dünyanın en saf kimyasal kaya tuzu Delice’nin 

Yayalar için öncelik duruşu 

Öztürk: “CHP Kırıkkale teşkilatı kafasını kumdan çıkarsın!”

Akdoğan: “Sağlık çalışanları olarak büyük bir aileyiz” 

SIRADAKİ HABERLER