30 Ağustos zaferin tarihi günüdür 

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Saygılı, mesajında, Türk milletinin, tarih boyunca birlik ve beraberliği yıkmaya tevessül eden her türlü girişimi boşa çıkardığını belirtti.

  • Güncel Haberler
  • 29 Ağustos 2022
  • 10:40
30 Ağustos zaferin tarihi günüdür 

BÜYÜK ZAFERLE TAÇLANMIŞTIR
Başkan Saygılı, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada, Türk milleti için 30 Ağustos'un çok özel bir anlam ve öneme sahip olduğunu belirtti. Saygılı," Büyük zaferle milletimiz, ayrılmaz bir bütün olduğunu tüm dünyaya ilan etmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün başkomutanlık ettiği Büyük Taarruz neticesinde işgal altındaki vatan topraklarımız düşmandan bütünüyle arındırılmış ve İstiklal Savaşımız hak ettiği büyük zaferle taçlanmıştır.” 

HER GEÇEN GÜN DAHA DA KALKINMAKTADIR
“Bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin emaneti olan cumhuriyetimiz, aziz milletimizin azmi ve gayreti sayesinde her geçen gün daha da kalkınmaktadır" ifadelerini kulandı.  Saygılı, "Bu duygularla Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Savaşı'nın tüm kahramanlarını, şehitleri ve gazilerini rahmet ve şükranla anıyorum. Kırıkkaleli hemşerilerimizin ve milletimizin Zafer Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyorum" dedi.

Haber: (Stajyer) Süleyman Ok
 

İlginizi Çekebilir

Saygılı: “Halkımızın her zaman yanındayız”

İlginizi Çekebilir

Etiler Kavşağı, Kırıkkale’ye çok yakıştı!

İlginizi Çekebilir

Başkan Saygılı Sarıaydın ve Sofuoğlu’nu ziyaret etti

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

67980

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER