Memnun etmeyen belediye yanacak!
Yayınlanma:
Güncelleme:
AK Parti, iktidara yürümelerinde büyük etkisi olan belediyeleri mercek altına alıyor. Bunun için bir ekip kurulacak, vatandaşın en çok şikâyet ettiği konular Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulacak İktidara gelmelerinde belediyelerin icraatlarının ve performanslarının etkili olduğunu bilen AK Parti, 2019’daki seçimlerde istenilen hedefleri yakalamak için belediyelerin çalışmalarına yeniden ağırlık verecek.
AK Parti, iktidara yürümelerinde büyük etkisi olan belediyeleri mercek altına alıyor. Bunun için bir ekip kurulacak, vatandaşın en çok şikâyet ettiği konular Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulacak İktidara gelmelerinde belediyelerin icraatlarının ve performanslarının etkili olduğunu bilen AK Parti, 2019’daki seçimlerde istenilen hedefleri yakalamak için belediyelerin çalışmalarına yeniden ağırlık verecek.
KARNE ÇIKARILIYOR
Bu kapsamda belediyelerin ‘memnuniyet karnesi’ çıkartılıyor. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER), Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) ve AK Parti İletişim Merkezi (AKİM) gelen bütün talep ve şikayetler izlemeye alınacak. Vatandaşın en çok şikayette bulunduğu konular tespit edilerek rapor hâlinde periyodik olarak Cumhurbaşkanlığına sunulacak. Bunların yanı sıra, vatandaşa sunulan hizmetlere, icraatların zamanında yapılıp yapılmadığına, belediyenin devraldığı borç yükünün hafifleyip hafiflemediğine bakılarak ilgili belediye başkanından rapor alınacak.
Siyaset
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.