Kurum kültürü ve kurumsal kimlik eğitim semineri

Kurum kültürü ve kurumsal kimlik eğitim semineri
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelerine yönelik sağlanan eğitim hizmetleri kapsamında Şirketlerde Kurum Kültürü ve Kurumsal Kimlik konulu bir seminer düzenlendi.

AVANTAJLAR ELE ALINDI
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerine yönelik düzenlediği geliştirme ve eğitim faaliyetleri devam ediyor. Bu kapsamda Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası işbirliğinde Şirketlerde Kurum Kültürü ve Kurumsal Kimlik konulu bir eğitim semineri düzenlendi. Akademik Danışman Prof. Dr. Adnan Akın tarafından TSO toplantı salonunda verilen seminerde şirketlerin kurum kültürünü benimsemeleri için izlemeleri gereken yollar ve kurumsal kimlik sahibi olmalarının getireceği avantajlar ele alındı. 


KURUM KÜLTÜRÜ ÇEŞİTLERİ
Şirketlerin üyeleri veya mensuplarının benzer davranışlar göstermesini, ortak tutum ve işbirliği edebilmelerini sağlayan Kurum Kültürünün işletmelerin başarısında büyük rol oynadığını ifade eden Akademik Danışman Prof. Dr. Adnan Akın, kurumsal kimliğin önemine de değindi. Seminerde ayrıca kültürün önemi, kurum ve toplum, kurum kahramanları, tören, seremoni ve ritüeller, normlar, değerler, inançlar, kurum dili, efsaneler, fiziki unsurlar, semboller, kurumsal kimlik unsurları, kurum kültürü çeşitleri konuları anlatıldı.  

Haber: Burak Çalışkan 
 


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.