Alaaddin Güneşer

Alaaddin Güneşer

Hainler topluluğu

Kolaylaştırmak yerine zorlaştırmak,sevdirmek yerine nefret ettirmek,iyilik yerine kötülük etmek,selamlaşmak yerine küsmek,çabalamak ve gayret etmek yerine yatmak,birleştirmek yerine ayrıştırmak,toplamak yerine dağıtmak,doğrular yerine yalan söylemek,tebessüm yerine somurtmak,yapmak yerine yıkmak,yalakalık olsun diye doğru olanlara iftira atma gayreti içinde olanlar sizce ne kadar akıl sahibidir dersiniz.

2019 seçimlerine hazırlanan ve bu uğurda büyük gayretler sarf eden bir Cumhurbaşkanı’nın arkasına sığınarak her türlü fitne ve fesadın içinde olanlar,çıkarları doğrultusunda yalanlara bulanmış hiç bir söylevden kaçınmayanlar,her türlü olumsuzluğu üzerinde taşıyanların, birilerinin adamı olarak hala itibara tabi tutulması üzüntü vericidir.

Hizmetin geri plana atıldığı,gariplerin haklarının yendiği,makamların intikam hırsı için kullanıldığı dönem son bulması gerekmektedir.En ufak bir iş için hakkın ve adaletin rafa kaldırıldığı bu dönem, hak etmeyenlere hak vermekte ve insan içinde ki adalet kavramını söndürmektedir.

Bir kaç Milletvekili’nin göstermelik olarak yan yana geldiği,hizmetin unutulduğu,toplumumuzda karşılığı olmayan liyakatsiz bürokratlar ile götürülmeye çalışılan kurum hizmetleri,ehlikeyf bir yapı toplumumuzda gözler önüne durmakta.Haklının hakkını gasp eden,haksız insanlarla gülücükler atanlar,kaybedeceksiniz.
Dış görünüş itibarı ile rahat hayatınızın içi rahatsızlıklar ile dolu olmasına rağmen,hırsınız ve tamahınız sizleri yok edecek farkında mısınız bilmem.AK Parti iktidarında Recep Tayyip ERDOĞAN sevgisinin toplumda yok olma sebebi,şemsiyesi altında oldukları insanın ahlakı ile ahlaklanması değil midir.

Bir çok İl ve İlçede görevden almalar başlamış,adamcılık ve kayırmacılık dönemine son verilmeye çalışan bir yapı varken,Kırıkkale’de yaprak kımıldamamaktadır.Çalışanların hakları gasp edilmekte,hak ihlalleri yapılmakta,en ufak bir iş için vekiller rahatsız edilmektedir.

Vekillerin; en azından kendilerine ulaşan insanların işlerini yapıp gönüllerini kazanma çabaları,vekillerin getirdiği insanlar tarafından kırılmak ve yıkılmaktadır.Sevdanın ne olduğunu bilmeyen hiç bir idareci koltuklarda otur tutmamalıdır.Kendini beğenmiş,kibirli idareciler derhal görevlerinden el çektirilmelidir.Zorlaştıran değil kolaylaştıran,nefret ettiren değil sevdiren idareciler ile yol alınmalıdır.

Milletin asıl olduğunu unutan,hayadan yoksun,hırsızlığa ve haksızlığa bulaşmış,kendinden başkasını düşünmeyen,yap boz yöntemi ile iş yapan,vatan toprağına ve insanına sadakatsizlik edenlerin tamamına toplumumuz HAİNLER topluluğu demektedir.

Gönlü vatan sevgisi ile dolu insanlardan olan Abdullah Çetin FARUKİ’nin de dediği gibi ”Sizler Peygamber ahlakı ile ahlaklanmadıkca gönlünüzde huzur,toplumda yeriniz olmaz.”
Alaattin GÜNEŞER

Bu yazı toplam 4 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Alaaddin Güneşer Arşivi