Zabıtadan çocuklara balon sürprizi

Zabıta teşkilatının 196’ıncı kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Kırıkkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Büyük Şehir Parkında çocuklara balon dağıttı.

  • Gündem
  • 07 Eylül 2022
  • 12:51
Zabıtadan çocuklara balon sürprizi

RENKLİ GÖRÜNTÜLER YAŞANDI
Kırıkkale Belediyesi Zabıta Ekipleri, kuruluşunun 196’ıncı yıl dönümü nedeniyle bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır’ı ziyaret eden Zabıta ekipleri, aynı gün Büyük Şehir Parkında çocuklara balon dağıttı.  Kuruluş yıl dönümü nedeniyle de Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Zabıta Müdürlüğünü ziyaret ederek ekiplerin kuruluş yıl dönümlerini kutladı.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ
Başkan Saygılı “Zabıtalarımız vatandaşlarımızın sağlığı, huzuru ve güvenliği için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Vatandaşlarımız rahatlığı bizler için önemli sizler belediyemizin vitrinisiniz, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.  Zabıta ekiplerinin balon dağıtımı yaptıkları çocukların aileleri de tüm zabıtalara görevlerinden başarılar dileyerek zabıta haftalarını kutladılar. Zabıta ekipleri ise, "Çocukların balonları aldıktan sonra yüzlerindeki mutluluk bizleri de mutlu ediyor ve çalışma şevkimizi arttırıyor" açıklamasında bulundular.

Haber: Burak Çalışkan

İlginizi Çekebilir

Zabıtadan çocuklara balon sürprizi

İlginizi Çekebilir

Okul kantinlerine denetim!

İlginizi Çekebilir

Zabıta ekipleri çok sayıda dilenci hakkında işlem yaptı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

92515

Ağzınız soğan koksun korkmayın!

Cipsin içerisinden fare çıktı!

Unutulmaz şarkıların sanatçısı Ertan Erşan

Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

Hafızlık Kuran Kursu’nun yüzde 90’ı tamam 

İç Anadolu’nun en kapsamlı Bilim Merkezi, Kırıkkale’de 

SIRADAKİ HABERLER