Yılmaz: “Neye talip olduğumuzu biliyorum”

Yılmaz: “Neye talip olduğumuzu biliyorum”

​​​​​​​İYİ Parti-CHP-DP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz, önceki ziyaret ettiği Sanayi esnafının sıkıntılarını dinledi.

  • Kategori : Gündem
  • 25 Şubat 2019 Pazartesi
  • 12:09

İYİ Parti-CHP-DP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz, önceki ziyaret ettiği Sanayi esnafının sıkıntılarını dinledi.

Sanayi esnafları odasında Oda Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Yılmaz, ‘Sıkıntılarınızı ve beklentilerinizi biliyorum. Geldiğimizde hep beraber sorunlarınızı çözeceğim’ dedi.

ESNAFLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

İYİ Parti-CHP-DP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz, CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, Demokrat Parti İl Başkanı Hayati Çimen ve beraberindeki Belediye Meclis üyeleri ile birlikte sanayi esnaflarını ziyaret etti. İlk olarak Sana esnafları odası Başkanı Murat Pehlivanlı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Yılmaz ve beraberindeki heyet, esnafların sorun ve şikâyetlerini dinledi. Sanayinin fiziki durumunun berbat olduğunu, yol, su, çöp ve temizlik sıkıntısının hat safhada olduğuna dikkat çeken Oda Başkanı Murat Pehlivanlı,

‘Seçimden sonra kimse buraya gelmiyor, derdimizi dinlemiyor, sorunlarımız çözülmüyor. Görüyorsunuz sanayide çekiç sesi çıkmıyor” dedi.

SANAYİ ESNAFINI UNUTMAYIN

‘Sanayide 1500 tane esnafımız var. Bugüne kadar bize sorulmadan karar alınıp iş yapmaya çalıştılar.’ Diyerek serzenişte bulunan Oda Başkanı Murat Pehlivanlı, ‘Seçilir belediyeye oturursanız sanayi esnafını unutmayın. Bize sahip çıkın.’ Şeklinde konuştu. Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz ise, “Sizin içinizden geliyor, sizlerle birlikte bu şehirde yaşıyoruz. Tabii ki yaşanan sıkıntıların farkındayız. Neye talip olduğumuzu çok iyi biliyoruz. Beklentilerinizi de biliyorum. Sanayi esnafının sıkıntıları azalacağı yerde bakıyoruz daha da çoğalmış ve büyümüş.” dedi.

KİMSE ZARAR ETMEMELİ

Ekibi ile birlikte Belediye Başkanlığına geldiğinde sanayi esnafının sıkıntılarını sizlerle oturup istişare ederek çözeceğiz diyen Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz, ‘Ülkenin ekonomisi ortada. Esnaf kazanamıyor. Bu nedenle kimse zarar etmemeli. Ayakta zor kalan esnaf ek mali külfetlerle sıkıntıya sokulmamalı.  Bu zor günlerde neye talip olduğumuzu da biliyorum. Ancak her şeye rağmen üstesinden gelemeyeceğimiz bir sorun olamaz. Akılcı Belediyecilik yaparak, sizlerle istişare ederek sizlerin sıkıntılarını hep beraber giderebiliriz.” şeklinde konuştu. Başkan adayı Yılmaz ve beraberindeki heyet, hatıra fotoğrafının ardından hep birlikte sanayi esnaflarını tek tek ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundular.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.