Yılmaz’dan 5 müjde

Yılmaz’dan 5 müjde

İYİ Parti-CHP-DP ortak Belediye Başkan Adayı Mahir Yılmaz, önceki gün Hürriyet caddesi esnafları ile Yaşam Hastanesini ziyaret etti.

  • Kategori : Gündem
  • 13 Şubat 2019 Çarşamba
  • 17:36

İYİ Parti-CHP-DP ortak Belediye Başkan Adayı Mahir Yılmaz, önceki gün Hürriyet caddesi esnafları ile Yaşam Hastanesini ziyaret etti.
Yılmaz, ziyaretler sırasında vatandaşların sorunlarını dinledi, vatandaşlardan gelen serzenişlere açıklık getirdi.

SU, TAŞIMA, EĞİTİM VE YAPILAŞMA

İYİ Parti-CHP-DP ortak Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz, önceki günde Hürriyet Caddesi esnafları ile Yaşam hastanesini ziyaret etti. Esnaf ziyaretlerinde vatandaşların sıkıntılarını ve Kırıkkale’nin eksikleri hakkında vatandaşların serzenişlerini dinleyen Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz, seçilmesi halinde su, taşıma, eğitim ve yapılaşma konusunda müjdeler verdi. Yaşam hastanesi ziyaretinde Hastane yönetim kurulu Başkanı Ömer Akçelik tarafından karşılanan Kırıkkale Başkan Adayı Yılmaz, daha sonra hastane doktorlarını ziyaret ederek çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

CİDDİ SIKINTILAR İÇİNDE

İYİ Parti-CHP-DP ortak Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz’a sağlık sektöründe yaşanan sıkıntılar hakkında bilgi veren Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Akçelik, ‘sektörümüz ciddi sıkıntı içinde. 8-10 yıldır zam alamıyoruz. Aradaki farkı vatandaştan almak zorunda kalıyoruz. Vatandaş ile bizi karşı karşıya getiriyorlar. ‘ dedi. Hastanede yapılan tedaviler hakkında da bilgi veren Akçelik, ‘kalp damar hastalıkları haricinde diğer tüm alanda hizmet veriyoruz. Kalp damar hastalıkları büyük yatırım istiyor. Sektör iki dudak arasından çıkacak bir söze bağlı olduğundan böylesi yatırıma yönelmek büyük cesaret istiyor.’ Dedi.

TEMİZ, DÜZENLİ, GÜVENLİKLİ

Belediye Başkan adayı Yılmaz, esnaf ziyaretleri sırasında da vatandaşlara çeşitli konularda müjdeler verdi.  Göreve geldiğinde ilk iş olarak su parasında indirim yapacağını söyledi. Mahallelerden tek minibüs ile hastanelere ulaşım sağlanacağını dile getiren Yılmaz, “Ayrıca Belediye Soğuk Hava Deposu ile 4 mevsim uygun fiyata meyve sebze vatandaşına sunulacak. Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odaları için modern bir bina hayata geçirilecek. Temiz, düzenli, güvenlikli mekanlara sahip olacaklar.’ Dedi.

BELEDİYE KARŞILAYACAK

Üniversiteyi kazanan Yüksek Öğretim öğrencilerin burslarını Kırıkkale Belediyesi´n den alacağını ifade eden İYİ Parti-CHP-DP ortak Belediye Başkan adayı Yılmaz, “Öğrencilik zamanlarında bilecekler ki Kırıkkale Belediyesi hep yanlarında olacak. 65 yaş üzeri büyüklerimizin minibüs ile ulaşım ücretlerini belediye karşılayacak. Minibüs sahipleri bu hizmetlerinin bedelini belediyeden tahsil edecekler. ‘ dedi.

KAYNAK: İL GAZETESİ

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.