Yeni arayüzü ile Gazetekale.com yayında!

Yeni arayüzü ile Gazetekale.com yayında!

Yeni yılda yeni arayüzü ile yayın hayatına devam eden Gazetekale.com, Yahşi Medya'nın dijital çağa ayak uydurmak için yaptığı çalışmalarla her geçen gün marka değerini artırmakla kalmıyor, gücüne güç katıyor. 

  • Kategori : güncel haberler
  • 31 Aralık 2018 Pazartesi
  • 16:47

 

ÖZEL İÇERİKLER

Kırıkkale'nin 24 saat kesintisiz, en doğru, en güvenilir, en güncel ve tarafsız haber sitesi olan Gazetekale.com, siyasetten spora, eğitimden ekonomiye, sağlıktan teknolojiye kadar bir çok farklı haber kategorisi ile yine tartışmasız 1 numara... Köşe yazrları ve özel haberleri ile son 3 yıldır Kırıkkale'nin nabzını tutan Gazetekale.com, video haber içeriği ile de dikkat çekiyor. Yeni arayüzle birlikte Kırıkkale'nin hava durumu, nöbetçi eczaneler, namaz vakitleri, vefat edenler, iş ve emlak ilanları kullanıcılara özel içerik olarak sunuldu.

MOBİL YAZILIM GELİŞTİRİLDİ

Tarih kokan Cumhuriyet Şehri Kırıkkale'nin en çok takip edilen haber sitesi olan Gazetekale.com, Kırıkkale haberciliğine yeni bir boyut, yeni bir çizgi ve faklı bir bakış açısı getirdi. Yeni arayüzü ile birlikte yeni yıla mobil uygulama yazılımı ile giren Gazetekale.com, yüzde 100 yasallık ve yüzde 100 tarafsızlık ilkeleriyle şimdi daha güçlü bir şekilde yayın hayatına devam edecek.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.