Yahşihan'dan Türkiye Yüzyılı'na Büyük Destek

28 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için Yahşihan’da ziyaretler gerçekleştiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a vatandaşlardan destek istedi.

  • Gündem
  • 23 Mayıs 2023
  • 17:02
Yahşihan'dan Türkiye Yüzyılı'na Büyük Destek

VATANDAŞLARA HEDİYE ETTİLER.
Milliyetçi Hareket Partisi Yahşihan İlçe Başkanı Yılmaz Aydın ve AK Parti Yahşihan İlçe Başkanı Mustafa Alan ile birlikte Yahşihan ilçesinde bir takım ziyaretler gerçekleştiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. Cumhur İttifakına destek talep eden başkanlar birlik ve beraberlik örneği sergilerken, Cumhur İttifakının seçim gazetelerini vatandaşlara hediye ettiler.


ZİYARETLER DEVAM EDECEK 
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Milliyetçi Hareket Partisi Yahşihan İlçe Başkanı Sn. Yılmaz Aydın ve AK Parti Yahşihan İlçe Başkanı Sn. Mustafa Alan ile birlikte 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri dolayısıyla ilçemizin her yerinde kapı kapı dolaşarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyoruz. Türkiye Yüzyılı’nda sen de söz sahibi ol! Haydi, bir daha, hep beraber sandığa.” ifadelerini kullanırken ziyaretlerin devam edeceğini bildirdi.

Haber: Burak Çalışkan 
 


İlginizi Çekebilir

“MHP’nin bayrağını daha ileriye taşıyacağız”

İlginizi Çekebilir

MHP heyeti sahada 

İlginizi Çekebilir

Çetin kış aylarında köyde yaşam mücadelesi

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

91161

Camilerde Mevlid Kandili heyecanı yaşanacak 

Toplu taşımada büyük kolaylık

Sessiz dervim

Uyuşturucu operasyonunda 1 şüpheli tutuklandı

Orhan Kılıç’tan 71 öğrenciye burs 

Milletvekili Kılıç: "Türkiye’nin Saadet Partisi’ne ihtiyacı var"

SIRADAKİ HABERLER