Yahşihan’da sokak hayvanları unutulmadı

Yahşihan’da sokak hayvanları unutulmadı

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde, sokağa çıkma kısıtlamasının bulunduğu hafta sonunda sokaktaki canlılar için mama bırakıldı.

  • Kategori : Gündem
  • 13 Aralık 2020 Pazar
  • 18:50

KIRIKKALE (İHA) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Erdal Baloğlu ve Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, sokağa çıkma kısıtlamanın bulunduğu günlerde yiyecek bulmakta zorluk yaşayan sokak hayvanlarını unutmadı. İl Başkanı Baloğlu ve Belediye Başkanı Türkyılmaz, hayvan barınağının yanı sıra sokakta yaşayan canlılar için belirli noktalara mama bıraktı. Yahşihan Belediyesine bağlı ekipler de beslemelerini sürdürdü. Kedi ve köpekler, kendilerini besleyenlerin yanından bir an olsun bile ayrılmadı. Beslemelerin düzenli olarak devam ettiğini belirten Başkan Türkyılmaz, "Evde kalan vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Onlar evlerindeyken can dostlarımız bizlere emanet" dedi.

Yahşihan’da sokak hayvanları unutulmadı Yahşihan’da sokak hayvanları unutulmadı Yahşihan’da sokak hayvanları unutulmadı Yahşihan’da sokak hayvanları unutulmadı Yahşihan’da sokak hayvanları unutulmadı Yahşihan’da sokak hayvanları unutulmadı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Gurbet Lüy

Sadece sev, koşulsuz şartsız

Mehmet Fırat Özsayın

Dolar neden bu kadar arttı?

Alaaddin Güneşer

Fal Baktırmak

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Nisan Çalışkan

Şooorayı yazmalımıyız?

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?