Yahşihan Belediyesi’nden binlerce kişilik birliktelik yemeği

Yahşihan Belediyesi, ‘Bizimki Yahşihan Sevdası’ sloganı ile birliktelik yemeği düzenledi. Yemekle birlikte 2 ayrı parkın açılışının da yapıldığı organizasyona binlerce vatandaş katıldı. 

  • Gündem
  • 23 Mayıs 2022
  • 10:38
Yahşihan Belediyesi’nden binlerce kişilik birliktelik yemeği

YAHŞİHAN’DA AYNI ANDA 2 PARKIN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Türkyılmaz, ilçede yapımı tamamlanan Ahmet Demirbilek Parkı ve Gazi Harun İpek Parkı’nın açılışını, görkemli bir organizasyonla birlikte gerçekleştirdi. 

YEMEK ORGANİZASYONUNA BİNLERCE KİŞİ KATILDI
Başkan Osman Türkyılmaz tarafından gerçekleştirilen ‘Bizimki Yahşihan Sevdası Birliktelik Yemeği organizasyonuna binlerce Yahşihanlı vatandaş katıldı. Ankaralı İbocan gibi ünlü isimlerin sahne aldığı organizasyona katılan vatandaşlar, güzel havanın ve etkinliğin tadını doyasıya çıkardı. 

ORGANİZASAYONA YOĞUN İLGİ
Binlerce vatandaşın katılımı ile renkli görüntülere sahne olan organizasyona, MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, MHP İl Başkanı Murat Abalı, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik ve daha birçok siyasi isim il iş insanı katıldı. 

“BAZILARININ HAYAL BİLE EDEMEYECEĞİ PROJELERİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”
2 parkın açılışını gerçekleştiren ve düzenlenen organizasyonla vatandaşlara güzel bir hafta sonu yaşatan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yaptığı açıklamada, “‘Bizimki Yahşihan Sevdası Birliktelik Yemeği’mizde 10 binlerce Yahşihanlı hemşehrimizle bir araya geldik. Ahmet Demirbilek Parkı’mızın ve Gazi Harun İpek Parkı’mızın da açılışını yaptığımız etkinliğimizde, o kadar sıcağa rağmen bizleri yalnız bırakmayıp yemeğimize gelen tüm dostlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Milletvekilimiz Sayın Halil Öztürk, İl Başkanımız Sayın Murat Abalı ve tüm MHP teşkilatımıza katılımlarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Her zaman dediğimiz gibi bazılarının hayal bile edemeyeceği projeleri bugün olduğu gibi bir bir gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Herkese saygılar sunuyorum.”

Haber: Burak Çalışkan

 


 

İlginizi Çekebilir

Türkyılmaz: “Yaralarımızı birlikte saracağız”

İlginizi Çekebilir

Toksoy, Gazetekale Gazetesi'nin 1’inci yaşını kutladı

İlginizi Çekebilir

Türkyılmaz’dan muhaliflere hodri meydan!

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

85077

Doğal afet için çalışmalar yapılıyor 

Yüksek Hızlı Tren, ekonomiye katkı sağladı 

Kurban Bayramı ne zaman? 2023 kurbanlık fiyatları ne kadar?

Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Kutluca, “Yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz”

Uluslararası pedallar Kırıkkale’de çevrilecek 

SIRADAKİ HABERLER