Yahşihan Belediyesi öğrencilerin yanında

Yahşihan Belediyesi’ne bağlı Öğrenci İşleri Birimi ekipleri üniversite eğitimi için Yahşihan’a gelen öğrencilere her konuda yardımcı oluyor.

  • Gündem
  • 20 Eylül 2022
  • 12:29
Yahşihan Belediyesi öğrencilerin yanında

HİZMETLER ANLATILIYOR
Yahşihan Belediyesi’ne bağlı Öğrenci İşleri Birimi ekipleri üniversite eğitimi için Yahşihan’a gelen öğrencilere her konuda yardımcı oluyor. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın talimatıyla Devlet Bahçeli Bulvarı’nda kurulan stantta öğrencilere hem rehberlik yapılıyor, hem ikramlar sunuluyor hem de Yahşihan Belediyesi’nin öğrencilere yönelik hizmetleri anlatılıyor. Yahşihan Belediyesi Öğrenci İşleri Birimi görevlilerinin yardımıyla öğrenciler gidecekleri bölümü, yurdu ya da adresi rahatlıkla bulabiliyor, adres aramak, adres sormak derdinden kurtuluyor. 

BİLGİLENDİRİCİ BROŞÜRLER VERİLİYOR
Sabah erken saatlerde açılan stantta meyve suyu ve su ikramının yanı sıra gençlere bilgilendirici broşürler veriliyor. Görevli personel gelen öğrencilere önce kısaca Yahşihan’dan bahsediyor, ardından Yahşihan Belediyesi Öğrenci İşleri’nin öğrencilere yönelik hizmetlerini anlatıyor. Aynı zamanda Yurtlar için kayda gelen öğrenci ve ailelerine Müge Anlı ve Yahşihan Belediyesi Aş Evi aracı ile ilçede ikramlar dağıtılıyor.

Haber: Ahmet Gökdemir
 

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’a domates kurutma tesisi kuruluyor 

İlginizi Çekebilir

Geri dönüşüm tesisi yangını korkuttu 

İlginizi Çekebilir

Yahşihan halkına sporu sevdirecek sözleşme

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

75708

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER