Yahşihan Belediyesi, kar yağışına anında müdahale etti

Yahşihan Belediyesi, kar yağışına anında müdahale etti

Yahşihan Belediyesi ekipleri kar yağışına anında müdahale etti. Ekipler, ilçenin dört bir yanında tuzlama ve kar küreme çalışmaları yaptı.

  • Kategori : Gündem
  • 28 Ocak 2021 Perşembe
  • 10:44

TÜM YOLLARA MÜDAHALE EDİLDİ
Yahşihan Belediyesi, ilçeyi etkisi altına alan kar yağışına karşı tuzlama, kar küreme çalışmaları ile trafik akışının ve vatandaşların yaşamlarının sorunsuz devam etmesini sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürdü. Ekipler kar yağışına anında müdahale etti. Kar yağışı öncesinde tüm tedbirlerini alan Yahşihan Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışının başlaması ile birlikte gece yolları temizleyerek vatandaşların iş yerlerine sorunsuz bir şekilde gitmesini sağladı.

“TÜM TEDBİRLERİ ALDIK”
Kar temizleme çalışmalarını yerinde inceleyen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, belediye ekiplerine talimatlar verdi. Türkyılmaz, “Soğuk havaların başlaması ve kar yağışının etkili olmasının ardından belediyemiz, vatandaşların sorun yaşamamaları için ilçemizde tuzlama ve kumlama çalışması yapmaya devam ediyor. İlçemizde kar yağışının başlamasıyla vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için belediyemiz tüm araç, ekipman ve personeliyle kara müdahale ediyor. Biz gereken tüm tedbirleri aldık. Vatandaşlarımızın gizli buzlanmalara karşı çok dikkatli olması gerekiyor. Karla mücadele ekiplerimiz 24 saat görevinin başında hazır olarak bekliyor” dedi. 
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.