Yahşihan Belediyesi, ‘halk toplantılarıyla’ çözüm üretiyor

Yahşihan Belediyesi, ‘halk toplantılarıyla’ çözüm üretiyor

Göreve geldiği günden itibaren vatandaş odaklı çalışmalarına hız kazandırarak devam eden Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, halk toplantıları gerçekleştirerek çözümler üretmeye devam ediyor.

  • Kategori : Yahşihan
  • 12 Nisan 2021 Pazartesi
  • 18:43

ACAR APARTMANI SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Başkan Türkyılmaz, Yenişehir Mahallesinde bulunan Acar Apartmanı sakinleri ile bir araya gelerek halk toplantısı gerçekleştirdi. Türkyılmaz, Acar Apartmanı sakinleri ile karşılıklı fikir alışverişleri yaparak çözümler üretti. Türkyılmaz’a genel olarak altyapı üzerine sorular gelirken, genel eksikliklerin giderilmesi konusunda bilgilendirmeler yapıldı. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Türkyılmaz, aynı zamanda çocuklara kitap ve boyama kitapları dağıtarak sevindirdi.

EKİP RUHU İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ
Vatandaşlarımızı halk günü buluşmamızda tek tek dinliyoruz diyen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, “Vatandaşlarımız doğrudan sorunlarını, sıkıntılarını, istek ve taleplerini bizlere bildirsin istiyoruz. Halk günlerimizde vatandaşlarımızla birebir görüşerek onların sorunlarını dinliyor, çözüme kavuşması için de bir ekip ruhu içerisinde çaba ve gayret gösteriyoruz. Bu ay Yenişehir Mahallemizde bulunan Acar Apartmanı sakinleriyle halk toplantısında bir araya gelerek, istek ve önerileri değerlendirdik.” dedi
 

halk toplantisi (1).jpg halk toplantisi (2).jpg halk toplantisi (3).jpg halk toplantisi (4).jpg halk toplantisi (5).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.