Vuralhan Grup’u pandemi de durduramadı

Vuralhan Grup’u pandemi de durduramadı

Kırıkkale’nin firması Vuralhan Şirketler Grubu, pandemide de çalışmalarına ara vermedi. Son olarak Vuralhan Grup, KÖYDES Projesi kapsamında, Keskin ilçesinde bulunan Ceritmümünli ve Kavlak Köyleri arasında sathi yol kaplama çalışmalarına başladı.

  • Kategori : Gündem
  • 28 Aralık 2020 Pazartesi
  • 15:34

KESKİN’DE SATHİ YOL KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Başta Kırıkkale olmak üzere Türkiye’nin Çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren Vuralhan Şirketler Grubu, koronavirüs salgını sürecinde de çalışmalarına ara vermedi. Kırıkkale’nin ve bölgenin en etkili firması olan Vuralhan Grup, inşaat, maden ve akaryakıt sektöründe olan çalışmalarını titizlikle sürdürdü. Son olarak ise Vuralhan Şirketler Grubu, KÖYDES Projesi kapsamında, Keskin ilçesinde bulunan Ceritmümünli ve Kavlak Köyleri arasında sathi yol kaplama çalışmalarına başladı. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ile birlikte KÖYDES Projesi kapsamında yürütülen çalışma hakkında konuşan Vural-Han Grup Yönetim Kurulu Başkanı Denizhan Vural, “Yüklenici firma olarak Keskin ilçemizde çalışmalarımıza start verdik, şehrimize imza atmaya devam ediyoruz.” dedi.

“VURAL-HAN GRUP ALDIĞI İŞİ DÖRT DÖRTLÜK YAPACAKTIR”
Konuya ilişkin detaylı bir açıklama yapan iş insanı Denizhan Vural; “Devletimizin yatırımları devam ediyor. Bu yatırımların içinde olmak, devletimizin iş ortağı olmak bize ayrı bir gurur veriyor. Çok şükür Keskin’imizi zamanında inşa ettik. Burada sayısız okullar yaptık, en son müftülük binamızı bitirdik. Elhamdülillah hem memleketimiz olması hasebiyle hem de yatırımların birçoğunun Keskin’de olması hasebiyle gururluyuz. Sulakyurt, Delice, Yahşihan gibi diğer ilçelerimize de yol işimizi yapacağız. Başlangıç olarak Keskin’i belirledik. Memleketimize pozitif yönden ayrımcılık yaptık. Ama Keskin’imiz ne ise diğer ilçelerimizde bizim için aynıdır. Yüce Allah Keskin’e, Kırıkkale’mize ve bütün ilçelerimize hayırlı uğurlu eylesin. Vural-Han Grup aldığı işi yine gününden önce bitirecektir, dört dörtlük yapacaktır. Kimsenin şüphesi olmasın Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

“ÜSTÜMÜZE DÜŞEN NE İSE SONUNA KADAR YAPACAĞIZ” 
Vuralhan, konuşmasının devamında ise “Vali Bey memleketimiz için büyük bir şans, Kırıkkale’miz için önemli bir değer. Birçok valimizle beraber çalışma imkanı bulduk. 15 yıldır devlet taahhüt işleri yapıyoruz. Bu konuda uzman bir firma haline geldik. Ama şuna eminim ki bu güne kadar Kırıkkale’miz için olmuş çalışmalar arasında Vali Bey en iyi çalışmayı yapan validir. Bizim için bir şanstır, burada kalmasına da ayrı bir mutlu olduk. Hem memleketimiz hem ülkemiz için büyük bir kazançtır. Vali beyin, ülkemizin, devletimizin yanındayız. Üstümüze düşen ne ise sonuna kadar yapacağız.” İfadelerini kullandı.

vuralhan (2).jpg vuralhan (1).jpg vuralhan (3).jpg vuralhan (4).jpg vuralhan (5).jpg vuralhan (6).jpg vuralhan (7).jpg vuralhan (8).jpg vuralhan (9).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.