Varlı: “Gazi Mustafa Kemal'i asla unutmayacağız"

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

  • Gündem
  • 09 Kasım 2022
  • 12:57
Varlı: “Gazi Mustafa Kemal'i asla unutmayacağız"

İLELEBET UNUTMAYACAĞIZ 
Yayınladığı mesajında Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin her zaman Türk halkına güç vermeye ve yol göstermeye devam edeceğini belirten Başkan Varlı, ‘Köklü tarihimizin getirileri ve azmiyle, büyük kahramanlık ve askeri başarılarıyla Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümünde bir kez daha saygı ve minnetle yad ediyoruz’ dedi. 

KENDİMİZİ DEVAMLI YENİLİYORUZ 
Başkan Varlı, “‘Dönemin şartlarında imkansız denilen gelişim ve inanılmaz hamlelere imza atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ülkemizin kalkınması adına da çok ciddi sınai ve ekonomik adımlar atmıştır. Kendisinin açmış olduğu bu akılcı yolda iş dünyası olarak kendimizi sürekli yenilemeye, Atatürk'ün vasiyeti olan muasır medeniyetler seviyesine ulaşmaya gayret ediyoruz. Bağımsızlık savaşımızın önderi, eşsiz kahraman Gazi Mustafa Kemal Atatürk daima Türk Milleti'nin gönlünde yaşayacak, omuz omuza mücadele ettiği silah arkadaşları ve istiklal savaşımızın kahraman şehit ve gazileri hiçbir zaman unutulmayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü ve onun komutasında bu vatan için canlarını veren tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi. 

Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

Gümüş'ten Doğan'a tam destek 

İlginizi Çekebilir

TSO’da galericilik sınavı

İlginizi Çekebilir

Mesleki eğitim büyük önem taşıyor 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

99507

MHP teşkilatı seçime hazır!

Gümüş, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

Besicilere çiçek hastalığı uyarısı!

Otomobil ve kamyonet çarpıştı, 1 kişi öldü!

Ronaldo, Al-Nassr’da ilk golünü penaltıdan kaydetti

İnternet haber siteleri için 1 Nisan’da yeni bir dönem başlıyor

SIRADAKİ HABERLER